خرید انواع بالش عروسکی فانتزی استیکر

انواع بالش عروسکی فانتزی با طرح استیکر به همراه مدل های مختلف آن با حجم قابل توجهی تولید می شود. این نوع بالش ها قابل استفاده به عنوان کوسن، دکوری، در ماشین و … قابل استفاده می باشد. خرید عمده بالش های فانتزی ایموجی را با ارزان ترین قیمت از طریق مسیرهای ارتباطی ارائه شده می توانید به انجام رسانید.

در دنیای تولید بالش و سرویس خواب، ایده های متنوعی توسط تولید کنندگان ارائه می شود و یکی از جدیدترین طرح هایی که شاهد استقبال مشتریان در بازار نیز بوده ایم مربوط به بالش های عروسکی استیکر می باشد.

در تولید و دوخت بالش استیکری از انواع پارچه های مخمل، نمد و حوله ای استفاده می شود و هر کدام زیبایی و کارایی مخصوص به خود را دارد.

بالش استیکر لمسی

آیا بالش های استیکری که با کشیدن دست تغییر می کنند را دیده اید؟

همانگونه که گفته شد تولید کنندگان ایرانی همواره به دنبال خلاقیت در تولید بالش های خود هستند و بالش های استیکری که با کشیدن دست، شکل آن ها تغییر می نماید نیز یک ایده ناب و فوق العاده می باشد.

این نوع بالش های استیکری در قسمتی که شکل ایموجی طراحی می شود، به صورت پولکی هست و جهت پولک ها باعث تغییر شکل شکلک ایموجی می شود.

همین ایده سبب شده تا مشتریان بسیاری علاقه مند به خرید این نوع بالش عروسکی فانتزی شوند و به دنبال راهی برای سفارش عمده باشند.

اانواع بالش عروسکی

خرید اینترنتی انواع بالش عروسکی

بالش های استیکری از بهترین مدل بالش های عروسکی در بازار می باشند که فروش عمده این نوع بالش ها به صورت اینترنتی هم قابل انجام می باشد.

همواره مشتریانی که به دنبال خرید عمده بالش هستند در گام نخست، اینترنت را به عنوان مرجع اصلی خود برای شناخت تولید کنندگان اصلی قرار می دهند.

ما هم به منظور دسترس پذیر ساختن خرید عمده بالش استیکری برای مشتریان، از فضای اینترنتی بهره گرفته ایم تا در کمترین زمان بتوانیم این محصول را عرضه نماییم.

بالش شکلک تلگرام

انواع بالش شکلک های تلگرامی

اگر با تلگرام کار کرده باشید، می دانید که شکلک های تلگرامی دارای تنوع بسیار گسترده ای می باشد و تمامی این نوع شکلک ها قابل تبدیل شده به بالش های نرم و پرکاربرد را دارند.

سفارش عمده این نوع بالش های استیکری جذاب را از سراسر ایران می توانید با واحد فروش پاندا خواب در میان گذارید تا ارسال آن را برای شما به انجام رسانند و ارائه بهترین قیمت نیز از دیگر مزیت های این مرکز به حساب می آید.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب

تماس با ما