قیمت تشک خوابگاهی ابری ارزان

قیمت تشک خوابگاهی ارزان با مدل های ابری، اسفنجی و فنری به صورت رقابتی قابل بیان شده است. این نوع تشک های یک نفره قابل استفاده در موقعیت های مکانی متعددی هستند که متقاضیان برای سفارش عمده این نوع تشک های خوش قیمت می توانند اقدام به تماس نمایند تا از بهترین روش خرید بهره مند شوند.

در بحث خرید عمده تشک برای خوابگاه های دانشجویی، بیمارستان ها، خانه سالمندان، آسایشگاه ها و … همواره قیمت از اصلی ترین اولویت هایی است که متقاضیان مد نظر قرار می دهند.

به نظر شما ارزان ترین مدل تشک ارائه شده در بازار کدام است و چگونه می توان اقدام به خرید عمده تشک های ارزان قیمت و باکیفیت نمود؟

تشک ارزان قیمت

انواع تشک ارزان قیمت

از ارزان ترین مدل تشک هایی که تا کنون وارد بازار ایران شده و تولید کنندگان ایرانی با ظرفیت های چشم گیری اقدام به تولید آن نموده اند مربوط به تشک های ابری و اسفنجی می باشد.

تشک های فنری که اسکلت آن ها فنری می باشد نیز از دیگر مدل تشک هایی هستند که برای استفاده برروی تخت مناسب هستند.

این نوع تشک ها از مزیت هایی همچون دوام و طول عمر بالا و همچنین قیمت های مقرون به صرفه برخوردار هستند که از همین رو استفاده از آن ها برای محیط های کارگاهی و خوابگاهی مناسب می باشد.

سفارش تشک خوابگاهی

بهترین سایز سفارش تشک خوابگاهی چقدر است؟

تشک های خوابگاهی به صورت تک نفره مورد استفاده قرار می گیرند و از همین رو سایز استاندارد مورد استفاده برای این نوع تشک ها 90 در 200 سانتی متر می باشد.

تشک های اسفنجی سفت، تشک پنبه ای و تشک های الیاف طبیعی و فنری از انواع تشک های قابل سفارش برای این موقعیت های مکانی می باشد و شما متقاضیان با سایز بیان شده می توانید اقدام به سفارش تولید این نوع تشک ها نمایید.

قیمت تشک خوابگاهی

قیمت تشک خوابگاهی برای خرید عمده چقدر است؟

فعالیت های این سایت بر پایه عمده فروشی تشک و دیگر ملزومات خواب پایه ریزی شده است و در این زمینه ارائه قیمت تشک خوابگاهی و دیگر تشک ها به صورت روزانه اعلام می شود تا قیمت دقیق و رقابتی در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

در صورتی که شما هم قصد خرید عمده تشک های ارزان قیمت را دارید، پیشنهاد می کنیم ارتباط خود را با واحد پاندا خواب برار نمایید تا مشاورین فروش ما، اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

توجه داشته باشید که متقاضیان به لحاظ موقعیت مکانی، هیچ گونه محدودیتی ندارند و از تمامی شهرها برای سفارش عمده می توانید اقدام نمایید.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب

تماس با ما