فروش پتو نرمینه گل برجسته یک نفره

فروش پتو نرمینه در بازار ایران کمک شایانی در رشد صادرات داشته است. همانطور که می دانید این روزها کشور ما نیاز به صادرات کالای ایرانی دارد تا بتوان به رشد اقتصادی کشور کمک نمود.

تولید پتو در کشور ما به نسبت بازار جهانی با هزینه های کمتری انجام می شود در نتیجه اگر بتوانیم ظرفیت های تولید در کارخانه های پتو را افزایش دهیم، می توان انتظار رونق اقتصادی را داشت.

اما صرفا تولید نیست که به مسئله اقتصاد کمک می نماید بلکه برند سازی و فروش هم از جمله مسائل مهم محسوب می شود.

کارخانه پتو نرمینه بافت کاشان یکی از تولید کنندگان قدر و مطرح می باشد که ظرفیت های بالایی هم در تولید انواع مدل پتوهای یک نفره و دونفره را دارد.

صادرات پتو به گرجستان

آیا پتو نرمینه برای صادرات مناسب است؟

صادرات پتو به هر کشوری، باید متناسب با نیاز آن کشور صورت پذیرد. به طور مثال در یک کشور، مسئله قیمت می تواند دارای اهمیت باشد و در کشوری دیگر، به دنبال پتوهای باکیفیت و ضخیم باشند.

تنوع مدل پتوهای ایرانی شرکت نرمینه بافت به گونه ای است که تمامی نیازها را در برمیگیرد.

یعنی با تولید پتوهایی با جنس و کیفیت های مختلف، این اختیار را برای مشتری قرار داده تا بتواند بر اساس نوع نیاز خود اقدام به انتخاب پتوی مناسب نماید.

یکی از مدل های پیشنهادی برای فروش پتو از شرکت نرمینه بافت، مربوط به مدل نرمین است.

این پتو یک نفره با ابعاد ۲۲۰*۱۶۰ سانتیمتر و وزن ۲٫۵ کیلوگرم تولید می شود که کارتن های آن ده عددی می باشند.

پتو دونفره نرمین با ابعاد ۲۴۰*۲۲۰ سانتیمتر و وزن ۳٫۵ کیلوگرم هم در کارتن های هشت عددی عرضه می شوند.

کارخانه تولید پتو نرمینه

آیا ظرفیت تولید کارخانه پتو نرمینه بافت بالا است؟

خوشبختانه شرکت نرمینه بافت یکی از محدود شرکت هایی در بازار ایران می باشد که توانسته بالاترین ظرفیت تولید پتو را ارائه نماید.

این ظرفیت تولید بالای پتو، عاملی در ایجاد بهترین بازارهای تجاری برای همکاری با دیگر کشورها می باشد.

در نظر داشته باشید که این روزها، دیگر به دنبال صادرات پتو، صرفا برای عراق و افغانستان نیستیم و بازارهای گسترده تری را ایجاد کرده ایم.

این بازارهای گسترده، شامل کشورهایی همچون مصر، یمن، آفریقا و هند و … هم می باشد چرا که ظرفیت های تجاری خوبی به همراه دارند.

آیا قیمت پتو یک پارامتر رقابتی در تجارت می باشد؟

آیا می دانستید که کشور ما، کمترین هزینه کارگر و هزینه نیرو و انرژی را دارد؟

با وجود این هزینه های پایین می توان انتظار قیمت تمام شده پایین برای محصولات مختلف از جمله پتو را داشت.

بازار ایران یک بازار تجاری خوب می باشد اما متاسفانه شرکت های تولیدی ما، نتوانسته اند به صورت قوی و جدی، محصولات خود را معرفی نمایند.

همین مسئله سبب ایجاد بسیاری از مشکلات اقتصادی شده است.

اما خوشبختانه در حال حاضر با رشد و رونق صورت گرفته در امر فروش، توانسته ایم تاجران را از دیگر کشورها به بازار ایران دعوت نموده و کمک شایانی به امر صادرات پتو نماییم.

بهترین قیمت پتو نرمینه

آیا تحریم ها مانع صادرات پتو نمی شود؟

وقتی صحبت از صادرات می شود، بسیاری این تصور را دارند که تحریم ایران توسط آمریکا، یعنی ممانعت از صادرات، اما این طور نیست.

به خوبی می توانید با همکاری شرکت پاندا، پتو و انواع ملزومات خواب را به هر کشوری که بخواهید صادر نمایید چرا که این شرکت، با توانمندی و ظرفیت های خود، توانسته بازار هدف خوبی ایجاد نماید.

تماس با ما