پتو اسپانیایی نوزاد ساده سیسمونی

پتو اسپانیایی نوزاد در مدل های ساده، سرهمی، لحافی، لباسی و … عرضه می شود که یک پیشنهاد ویژه و مناسب برای سیسمونی به حساب می آید. این پتوها حالت قنداقی داشته و از همین رو به کمک آن، مادران به سادگی می توانند فرزندان خود را بغل نمایند. فروش عمده این پتوها در این سایت با بهترین قیمت ها و طرح ها انجام می شود.

طراحی و تولید پتوهای مخصوص نوزادان دختر و پسر توسط شرکت های مختلف و با مدل های گوناگون انجام می شود که در این زمینه پتو اسپانیایی نوزاد از جمله مواردی است که بسیار شناخته شده می باشد و همچنین فروش بالایی دارد.

مراکز عرضه کننده سیسمونی، فروشگاه های ملزومات خواب از جمله موقعیت هایی هستند که نیاز گسترده ای به خرید پتوهای نوزاد دارند.

با پیشنهاد انواع پتو اسپانیایی نوزاد که برای نوزادان دختر و پسر مناسب می باشد، این امکان را نیز فراهم ساخته ایم که فروش عمده آن ها را به انجام رسانیم.

پتو نوزادی لباسی

پتو اسپانیایی نوزاد لباسی

یکی از انواع پتوهای پیشنهادی نوزاد، پتوهایی است که حالت لباسی دارد. این پتوها ضمن گرم نگه داشتن بیشتر، از زیبایی و جذابیت ویژه ای هم برخوردار هستند.

از جمله پتوهای طرح لباسی می توان به مدل های خرس پاندا، سگ، خرگوش، خرس، گربه، بره ناقلا، خرس های مهربان، اردک، دایناسور، گل و … اشاره نمود.

طراحی و دوخت پتوهای لباسی، اغلب با جنس های حوله ای انجام می شود که این امر سبب می شود تا ضخامت پتو کاهش یافته و استفاده از آن نیز ساده تر شود.

 پتو اسپانیایی نوزاد

قیمت انواع پتو نوزادی

پتوی نوزادی بر اساس جنس، مدل، طرح و کیفیتی که دارند، قیمت های مختلفی دارند که حدود قیمت عمده انواع پتو از 25000 تومان شروع شده و تا قیمت های یک میلیون تومانی نیز ادامه دارد.

با توجه به تنوع گسترده انواع پتو اسپانیایی نوزاد در بازار و همچنین پتوهای ترک، ایرانی و …، از طریق این مرکز، فرصتی را فراهم ساخته ایم که علاوه بر فروش، اطلاعات لازم در خصوص قیمت و تنوع موجود را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

واحد فروش شرکت پاندا، آماده پاسخگویی به شما می باشند که برای سفارش و کلیه سوالات می توانید با ما در تماس باشید.

تماس با ما