پتو تن پوش نوزاد افرا مدل سوفا

پتو تن پوش نوزاد و بزرگسال، توسط شرکت افرا با انواع مدل های مختلف از جمله سوفا تولید و عرضه می شود. این نوع پتوها برای صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار مناسب هستند و علاوه بر طرح های بچه گانه، مدل های تک نفره و دونفره آن نیز تولید شده است و امکان خرید عمده برای مشتریان فراهم می باشد.

یکی از اصلی ترین کاربردهایی که برای پتو تعریف شده است مربوط به گرم نگه داشتن بدن می باشد. از همین رو تولید کنندگان پتو به منظور راحتی در استفاده از این محصول، توانسته اند ایده های مختلفی را ارائه نمایند.

پتو تن پوش از جمله این ایده هایی است که می تواند مناسب برای تمامی گروه های سنی باشد ضمن آن که در فصل زمستان، بهترین پوشش برای گرم نگه داشتن خواهد بود.

پتو تن پوش نوزاد

مشخصات پتو تن پوش افرا

در خرید هر محصولی، فرد خریدار نیاز دارد که اطلاعاتی در خصوص آن محصول کسب نماید و پتوی تن پوش افرا نیز به عنوان یکی از این موارد خواهد بود که اطلاعات لازم در خصوص این نوع پتو نیز در اختیار شما قرار می گیرد.

  • ابعاد 180 در 140 سانتیمتر
  • یک لایه
  • قابلیت شستشو با ماشین لباسشویی
  • دوردوز شده
  • تولید با الیاف میکروفایبر
  • استفاده از الیاف ضد آلرژی و ضد حساسیت
  • ضخامت الیاف یک سانتی متر

این نوع پتوها برای استفاده در محیط خانه بسیار مناسب می باشد و در موقعیت خواب هم می توان از آن ها استفاده نمود.

پتو نوزاد

فروش پتو تن پوش نوزاد

همانگونه که گفته شد بخشی از پتوهای تن پوش تولید شده برای نوزادان می باشد که این نوع پتوها برای پوشاندن نوزادان در تمامی فصل ها مناسب می باشد.

طرح های ارائه شده در تولید پتوهای مخصوص نوزادان نیز به نوبه خود بسیار جذاب و متنوع می باشد.

استفاده از شخصیت های کارتونی در تولید پتو و سرویس های خواب نوزاد سبب افزایش جذابیت این محصولات می شود.

فروش عمده انواع پتوها را توانسته ایم در این بخش به انجام رسانیم که این نوع پتوها را با توجه به نیاز خود و سفارشاتی که دارید می توانید از ما تهیه نمایید.

پتو نوزاد ایرانی

صادرات پتو تن پوش ایرانی

در فعالیت های صادرات سرویس خواب ایرانی هم می توان پتوهای تن پوش را قرار داد که این نوع پتوها در بازار بین المللی هم طرفداران مخصوص به خود را دارد.

استفاده از این فرصت همکاری در این سایت به شما این امکان را می دهد که بتوانید بهترین خرید عمده پتو نوزاد را به صورت بدون واسطه به انجام رسانید و اطلاعات کامل تر ضمن تماس با واحد فروش، قابل دستیابی می باشد.

منبع: بازار فروش ملزومات خواب | تولیدی ملزومات خواب

تماس با ما