فروش عمده روبالشتی جدید و شیک مخمل

روبالشتی جدید و شیک انواع متنوعی دارد و بسیار نرم و لطیف می باشد که علت آن استفاده از پارچه های مرغوب می باشد. این روبالشتی ها به صورت عمده از طریق سایت های اینترنتی قابل خریداری می باشد.

تخت خواب و کالاهای مربوط به سرویس خواب بدون روبالشتی معنایی ندارد، این وسیله از ضروری ترین وسایل هر سرویس خواب است. معمولا زنان و مردان از روبالشتی های ست با ملحفه و پتو استفاده می کنند و آن را در کنار انواع بالشت های کوچک و کوسن قرار می دهند.

روبالشتی ها انواع مختلفی دارند و در طرح ها و رنگ های جدید و شیک تولید می شوند. برخی از آنها دارای نوارهای تزئینی و پاپیون هستند، برخی از آنها دارای مروارید دوزی و نوارهای ابریشمی است که می توان آنها را با ملحفه های تشک ست کرد.

روبالشتی چیست؟

روبالشتی چیست؟

روبالشتی وسیله ای پر کاربرد است که به دلیل تماس مستقیم با پوست صورت و موها بهتر است از انواع با کیفیت و مرغوب تهیه می شود.

روبالشتی ها علاوه بر نرمی و لطافت باید طول عمر خوبی هم داشته باشند زیرا نسبت به سایر لوازم اتاق خواب بیشتر شسته می شوند. برخی از آنها زیپی هستند که از آلودگی و گرد و غبار بالشت را حفظ می کنند.

ابعاد پارچه برای دوخت روبالشتی جدید و شیک

ابعاد پارچه برای دوخت روبالشتی جدید و شیک

برای دوخت روبالشتی جدید و شیک، باید با استفاده از قیچی تکه های پارچه را به اندازه  مورد نیاز برش دهیم.

پارچه اصلی را به اندازه ۷۰*۱۱۵ سانتی متر، برش دهیم و پارچه دوم را به اندازه ۳۰*۱۱۵ سانتی متر، برش می دهیم و در آخر پارچه تزئینی سوم را در اندازه ۵*۱۱۵ سانتی متر ببرید.

به چند پارچه برای دوخت روبالشتی نیاز داریم؟

به چند پارچه برای دوخت روبالشتی نیاز داریم؟

برای دوخت روبالشتی به سه نوع پارچه احتیاج داریم. یک پارچه برای روکش اصلی، یک پارچه تزئینی برای دور حاشیه شکاف ورودی و پارچه سوم برای قسمت بالایی بالشت نیاز است.

رنگ این پارچه نباز نیست کاملا با یکدیگر تطابق داشته باشند بلکه می توانید از سه پارچه با رنگ های مختلف و شاد استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما