کارخانه تشک مسافرتی سایز ۲*۹۰ در اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان جهت ارائه مدل های مختلف این محصول از بهترین متریال بهره گیری نموده است. خوشبختانه این مرکز توانسته است با استفاده از بهترین تجهیزات محصولاتی استاندارد و قیمت مناسب را به تمامی نقاط مختلف کشور ارسال نماید.

کارخانه تشک مسافرتی سایز 2*90 در اصفهان

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان

تشک های تک نفره با فروش بسیار بالایی در مدل مهمان و مسافرتی همراه هستند. شرکت تولیدی اصفهان به منظور ارائه تشک های تک نفره در مدل مسافرتی توانسته است ویژگی‌های بسیار خوبی نظیر روکش و کاورحمل را نیز ارائه دهد.

اگر به دنبال خرید این محصول هستید می توانید برای انتخاب آن، قیمت محصولات را بر اساس وزن ها مشاهده نمایید.

تصاویر نمونه های تولید شده از این تشک ها برای شما توسط کارشناسان ارسال خواهد شد.

کارخانه تشک مسافرتی در اصفهان

سفارش خرید تشک یک نفره

یکی از بهترین مدل های پر طرفدار تشک تولید شده از سوی کارخانه اصفهان، ابعاد یک نفره آن بوده است.

تولید استاندارد این تشک در اندازه ۲ متر در ۹۰ سانتیمتر موجب شده است تا استفاده آن برای اشخاص با جثه های مختلف فراهم شود.

تشک های مسافرتی برای شما خریداران عمده با قیمت های بسیار ویژه ارسال می شود. قیمت های خوب اعلام شده از کارخانه اصفهان عاملی در خرید بیشتر مشتریان بوده است.

سفارش خرید تشک یک نفره

خرید اینترنتی تشک مدل مسافرتی

خرید اینترنتی از این محصول موقعیتی است که شرکت پاندا برای شما فراهم آورده است. با توجه به مرکزیت استان اصفهان در نقشه کشور شما می توانید این محصولات با کیفیت را با هزینه های باربری مناسبی به شهر خود سفارش دهید.

سفارشات شما با توجه به نیازهای فروش بی واسطه از کارخانه پاسخ داده می شود. بنابراین انواع تشک های ارزان مسافرتی را از این مرکز دریافت خواهید کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما