اعلام قیمت پتو دو نفره زنبق از کارخانه

قیمت پتو دو نفره زنبق با نقش های گل برجسته و تنوع طرح و رنگ تولید شده است که بر اساس تغییرات قیمت مواد اولیه به نرخ روز در دسترس شما عزیزان قرار می گیرد.

پتوهای زنبق از کارخانه لاله مهرگان با بسته بندی های بسیار شیک با تنوع گسترده در طرح و رنگ تولید و در بازار عرضه می شوند و می‌توانند بازار فروش خوبی را نیز در کشورهای مختلف داشته باشند.

اعلام قیمت پتو دو نفره زنبق از کارخانه

قیمت پتو دو نفره زنبق طرح جدید

پتوهای زنبق متناسب با کد محصول، تفاوت های بسیاری در طرح و رنگ دارند. این مدل از پتو ها به صورت گل برجسته و یا ساده می باشند و می توانند به صورت تک رنگ و یا گلدار برای تمامی سلیقه ها بهترین پتوی مورد استفاده در روزهای سرد زمستانی باشند.

یکی از ویژگی های بسیار بارز پتوهای زنبق دو نفره  پرزهای نرم و لطیف این پتو می باشد که احساس لذت بخشی را در هنگام خواب القا می نماید.

قیمت پتو دو نفره زنبق طرح جدید

خرید پتوی باکیفیت از کارخانه لاله

این پتوهای لطیف می توانند با داشتن کیفیت های عالی در برابر شستشو با حفظ نرمی و لطافت اولیه، پتوی ایده آل از نظر عدم پرزدهی و عدم حساسیت باشند.

با توجه به اینکه کارخانه لاله امکان خرید متنوع پتو‌های زنبق دو نفره را با کد محصول اختصاصی فراهم آورده است، شما عزیزان می توانید با انتخاب این کدها و اطلاع از قیمت های فروش روز مناسب ترین خرید را از نظر طرح و قیمت دلخواه داشته باشید.

خرید پتوی باکیفیت از کارخانه لاله

لیست قیمت پتو زنبق دو نفره

شرکت پاندا می تواند با ارائه لیست اطلاعات از طرح و قیمت های فروش کارخانه متنوع ترین مدل های پتوی زنبق دو نفره را با نرخ کارخانه در دسترس شما عزیزان قرار دهد. با خرید آنلاین از این مجموعه شما به یکی از خریداران دائمی ما تبدیل خواهید شد. جهت استعلام قیمت با کارشناسان شرکت ما تماس حاصل نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما