مرکز فروش بالش های عروسکی کودک

بالش های عروسکی کودک در شرکت پاندا با طیفی از مدل ها و طرح های متنوع تولید می شود که بهترین مرکز به منظور فروش عمده و مستقیم این تولیدات، ایجاد شده و پاسخگوی همیشگی شما هستیم.

بالش های فانتزی، دنیای متنوعی را شامل می شود که در این میان می توان از بالش های طرح گوشت، پرتقال، مایک، باب اسفنجی، پاتریک، پو، سگ، ابر، سیبیل و … نام برد.

اگر در بازار کالای خواب مشغول به فعالیت باشید به خوبی می توانید با انتخاب بالش های عروسکی، کسب و کار خودتان را رونق بخشیده و اقدام به فروش این محصولات نمایید.

گروه تولیدی بالش های عروسکی کودک

گروه تولیدی بالش های عروسکی کودک

گروه تولیدی پاندا توانسته بهترین مدل بالش های عروسکی کودک را عرضه نماید و بالش مک کویین نمونه یکی از طرح های جدید پسرانه می باشد.

مشخصات این بالش های عروسکی مربوط به سایز ۵۰ * ۴۵ سانتیمتر است که برای تزیین اتاق خواب پسرانه و یا استفاده روزانه، گزینه مناسبی است.

لیست قیمت بالش های فانتزی طرح میوه

لیست قیمت بالش های فانتزی طرح میوه

در لیست قیمت ارائه شده از بالش های عروسکی شرکت پاندا، طرح های میوه هم تنوع خوبی را شامل می شود که می توان به بالش های طرح کیوی اشاره نمود.

بالش طرح کیوی با ابعاد ۴۰ * ۳۵ سانتیمتر با الیاف لایکو پر شده اند که در رنگ سبز طراحی شده و برای شب یلدا، از میزان فروش بالایی برخوردار است.

سفارش بالش های عروسکی ابر

سفارش بالش های عروسکی ابر

یکی دیگر از بالش های طراحی شده توسط گروه تولیدی پاندا، مربوط به بالش های عروسکی ابر می باشد که دارای نمونه های ابر خندون، ابر پسرانه و ابر دخترانه است.

این ابرها در رنگ بندی های سفید، صورتی، آبی و خاکستری طراحی شده اند که در هر نمونه ای که بخواهید می توانید برای سفارش عمده اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما