پتو با قیمت مناسب دونفره گل برجسته زنبق

پتو با قیمت مناسب پتویی است که ضمن در برداشتن کیفیت‌های عالی و ویژگی های ظاهری مطلوب مورد رضایت مشتریان قرار دارد.

پتوی قیمت مناسب از شرکت پاندا همواره با برخورداری از بهترین کیفیت ها به فروش می رسد. آن چه که موجب شده است تا شرکت پاندا بتواند برندهای برتر تولیدی ایرانی را با ارزان ترین قیمت ها در دسترس تمامی خریداران و مراکز فروش کالای خواب قرار دهد همکاری این مرکز است با بخش فروش کارخانه‌های تولیدکننده برتر می ‌باشد.

پتو با قیمت مناسب دونفره گل برجسته زنبق

پتوی گل برجسته با بهترین قیمت

از بهترین مدل های تولیدی پتو که امروزه فروش عالی آن در تمامی مراکز مشاهده می شود، پتوی زنبق می باشد.

پتوهای تولید شده با نام زنبق با در بر داشتن تنوع گوناگون از طرح بگونه ای تولید شده اند که هر شخص می‌ تواند بر اساس سلیقه و نیاز خود از مدل های متنوع این پتو انتخاب های عالی و به صرفه را داشته باشد.

پتوی گل برجسته با بهترین قیمت

پتوی دو نفره زنبق

پتوی زنبق با فروش ویژه در ابعاد دو نفره ۲۳۰ در ۲۱۰ سانتی متر می‌تواند در دو مدل تک رنگ ساده و یا گلدار با نقوش گل برجسته برای خرید انتخاب شود. این پتوها در وزن های ۳ کیلوگرم تولید شده اند.

پتوی زنبق یکی از مدل های پرفروش تولیدی پتو از کارخانه لاله می باشد. شما می توانید سایر مدل های با کیفیت پتوی تولید شده از کارخانه لاله را برای خرید در ابعاد تک نفره و دو نفره انتخاب نمایید.

پتوی دو نفره زنبق

خرید عمده پتو با قیمت مناسب

بهترین پتو های تولید شده ایرانی که همواره تجهیزاتی عالی و الیافی بسیار با کیفیت در تولید آن به کار گرفته شده است، توسط شرکت پاندا برای شما عزیزان معرفی و امکان خرید آن تنها با یک تماس مهیا شده است. بدین منظور جهت خرید پتوهای زنبق به‌عنوان پتوی درجه یک ایرانی می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما