خرید بالش فانتزی عروس قیمت مناسب

بالش فانتزی عروس ، امروزه به عنوان یکی از پرطرفدارترین بالش ها می باشد. این بالش ها در انواع طرح و مدل های مختلف، به صورت جفت و در رنگ های متنوع و زیبا به فروش می رسد.

بعد از یک روز سخت کاری، قطعا یک خواب راحت می تواند به آرامش ما کمک کند، و بالش های فانتزی در طرح های گوناگون و در سلیقه های مختلف این امکان را فراهم کرده است.

این بالش ها، خیلی بزرگ، سنگین، سخت، خیلی هم کوچیک و کم قطر   نمی باشند، و به دلیل آن که در اندازه های استاندارد تهیه شده اند،بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.ازاین بالش ها می توان در مواردی از جمله؛ هدیه دادن، بالش های تزئینی بر روی مبل و برای خوابیدن استفاده کرد.

یک بالش مرغوب و با کیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

یک بالش مرغوب و با کیفیت باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

بالش باید کاملا مناسب و اصولی باشد تا اثر منفی به جا نگذارد و باعث درد و ناراحتی نشود تا از خوابیدن لذت واقعی را ببریم. یک بالش مرغوب باید از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد، کیفیت پارچه ی بالا و ماندگاری خوبی داشته باشد، تنوع رنگ و طرح از جمله فاکتور های مهم خرید بالش  می باشد.

بالش فانتزی عروس مدل لوله ای سنتی

بالش فانتزی عروس مدل لوله ای سنتی

بالش لوله ای سنتی به عنوان یکی از انواع بالش های فانتزی عروس امروزه با طرح ترمه و در مدل های سنتی و ساده و خاص تولید می شود. در دوخت این نوع بالش های سنتی از پارچه های ساتن در رنگ های مختلف، برای نمونه از پارچه هایی همچون ترمه استفاده می شود. برای   پر کردن این بالش ها از بهترین و نرم ترین پنبه ها و پشم ها استفاده می شود.

نحوه ی تهیه ی بالش عروس مدل جا حلقه ای

نحوه ی تهیه ی بالش عروس مدل جا حلقه ای

در دوخت این بالش ها از پارچه هایی نظیر مخمل، ساتن، ابریشم طبیعی استفاده می شود. این بالش ها در ابعادی حدود ۱۷*۲۳ سانتی متر تهیه  می شوند. این بالش ها را می توانیم با مروارید، مهره، روبان، بدلیجات، توری، گلدوزی و … تزئین کنیم. اغلب این بالش ها شکل مربعی دارند.

بالش های حلقه ای نیز خود انواع مختلفی دارند از جمله،بالش حلقه ای  “دیانا، بالش حلقه ای “السا، بالش حلقه ای “ایرینا و … که هر کدام در سایز ها و طرح های مختلف تهیه می شوند.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما