خرید اینترنتی بالش های فانتزی نمدی

بالش های فانتزی نمدی ، با طرح های مختلف دخترانه و پسرانه تولید  می شود. فروش عمده ی این بالش ها این امکان را برای مشتریان فراهم می آورد تا یک خرید عالی با هزینه ی کم انجام دهند.

بالش های فانتزی نمدی بسیار متنوع هستند، که می توان به بالش نمدی جغد، بالش های نمدی استیکری، بالش نمدی ابر، آدم برفی،گربه و … اشاره کرد.

در ساخت این بالش ها از پارچه های نمدی استفاده می شود. این بالش ها بسیار جذاب و نرم  هستند و به عنوان یک کار هنری جالب می توان با هزینه ی کم در منزل تولید و از این کار درآمد زایی کرد. بالش های نمدی علاوه بر تهیه ی دست ساز به صورت کارگاهی هم تولید می شوند.

بالش های فانتزی نمدی دخترانه

بالش های فانتزی نمدی دخترانه

بالش فانتزی نمدی در انواع مدل ها و طرح های دخترانه قابل تولید و دوخت می باشند. بالش  فانتزی باب اسفنجی نمدی در رنگ زرد از بالش های عروسکی نمدی می باشد که بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

الگوی ساخت بالش فانتزی نمدی طرح جغد

 الگوی ساخت بالش فانتزی نمدی طرح جغد

برای ایجاد جغد نمدی ما به نمد و نخ گلدوزی و نخ و سوزن نیاز داریم. الگو را روی مقوا یا روزنامه برش می دهیم و سپس الگو را بر روی پارچه ی نمدی گذاشته و برش میدهیم. برای چشم و بینی جغد نیز از همان  پارچه ی نمدی و یا نخ گلدوزی می توان استفاده کرد.

بالش فانتزی نمدی جغدی معمولا به رنگ طوسی می باشد. برای پر کردن داخل این بالش ها می توان از بهترین و نرم ترین پشم ها و پنبه ها استفاده کرد.

ویژگی های بالش فانتزی نمدی چیست؟

ویژگی های بالش فانتزی نمدی چیست؟

بالش های نمدی بسیار نرم وسبک هستند. دور تا دور این بالش ها به گونه ای دوخته شده است تا از ریش ریش شدن آنها جلوگیری شود و همین دوخت تمیز سبب شده است تا به راحتی در ماشین لباسشویی قابل شست و شو باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما