تشک مهمان 10 سانتی | خرید تشک سنتی پنبه ای | پاندا

تشک مهمان ده سانتی

تشک مهمان 10 سانتی به عنوان یکی از تشک های سنتی پنبه ای می باشد که خرید عمده و یا تک آن را می توانید در مجموعه پاندا به انجام رسانید. دوخت و تولید انواع تشک با الیاف طبیعی و مصنوعی، با بهترین متد و با اندازه های استاندارد انجام می شود که می توانید برای سفارش عمده آن، با ما در تماس باشید.

الیاف مورد استفاده برای پر کردن تشک و همچنین نوع دستگاه ها و ماشین آلاتی که برای خط تولید تشک، قرار داده می شود، از جمله فاکتورهای تعیین کننده ظرفیت تولید و همچنین قیمت تمام شده محصول به حساب می آید.

شرکت تولیدی پاندا، بخشی از محصولات تشک مهمان خود را، اختصاص به دوخت انواع تشک پنبه ای و همچنین تشک های سنتی قرار داده است و در تولید این نوع از تشک ها، از دست، استفاده می شود و به همین دلیل، کیفیت بالاتری به همراه دارد و همین کیفیت، قیمت های بالاتری هم خواهد داشت.

تشک مهمان الیافی

تشک مهمان الیافی خوشخواب 10 سانتی

استفاده از الیافی همچون لایکو برای پر کردن تشک مهمان خوشخواب، عاملی برای ارائه تشک های 10 سانتی متری خواهد بود. یکی از ویژگی های این نوع تشک ها، وزن های سنگین تر آن ها می باشد که از سه کیلوگرم شروع شده و امکان دوخت و تولید آن با وزن های شش کیلوگرم هم وجود دارد.

این وزن بالا، بدون شک می تواند ضخامت بالاتر و سفتی بیشتری هم به همراه داشته باشد و همین ویژگی ها هم به نوبه خود، عاملی برای رضایت مندی بیشتر خانواده ها برای استفاده از این نوع تشک های سنتی شده است.

از جمله ویژگی های بارز در این نوع از تشک مهمان، می توان به قابلیت سفارش آن در سایزها و اندازه های دلخواه شما اشاره نمود اما به طور کلی، اندازه استاندارد ارائه شده از سمت پاندا، 200*100 می باشد که یک سایز مناسب برای رده های سنی مختلف هم خواهد بود.

در صورت سفارش رویه تشک، این رویه ها با طرح های سفارشی شما مشتریان ارائه می شود که با توجه به دور دوزی تشک، زیپ دار بود، ضد حساسیت بودن، می تواند یک محصول خاص و ویژه به حساب آید.

قیمت بهترین تشک مهمان

قیمت بهترین تشک مهمان 10 سانتی در تهران

تهران به عنوان یکی از بازارهایی است که مشتریان زیادی برای خرید عمده انواع تشک مهمان 10 سانتی اقدام به تماس با ما می نمایند و در کنار آن هم می توان به مشتریان خرید تک اشاره نمود و شرکت پاندا با توجه به قدرت و توانی که دارد، فرصت های لازم برای پاسخگویی به درخواست های مشتریان را فراهم ساخته است.

از ویژگی های اصلی بهترین تشک مهمان، می توان به عدم رنگ دهی، ضد حساسیت بودن، نرمی، قابلیت شستشو بودن آن ها اشاره نمود که در خصوص رویه این محصول، شما امکان انتخاب طرح های متنوع بر اساس سلیقه خود را خواهید داشت.

سفارش تشک مهمان پنبه ای، به عنوان یکی از بهترین نمونه هایی خواهد بود که در این مرکز، موقعیت لازم برای ثبت سفارش آن فراهم شده است اما با توجه به قیمت بالاتر این محصول، مشتریانی هم هستند که به دنبال جنس ارزان تر بوده و به همین دلیل، تشک های الیافی را ترجیح می دهند.

به هر حال، با تولید انواع نمونه های تشک با الیاف مختلف، فرصتی فراهم ساخته ایم که مشتریان بتوانند بر اساس نوع نیاز خود، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

خرید عمده تشک مهمان مرغوب

خرید عمده تشک مهمان مرغوب

مرغوب بودن تشک مهمان را بر پایه فاکتورها و مشخصه های متنوعی می توان تعیین نمود که یکی از آن ها، مربوط به ظاهر و نوع بسته بندی این محصول خواهد بود و شرکت های مختلف، با توجه به ارزشی که برای مشتریان خود قائل هستند، نمونه های متفاوتی را ارائه می نمایند.

پشم و پنبه به عنوان طبیعی ترین الیافی خواهند بود که در صنعت کالای خواب، امکان استفاده از آن ها برای پر کردن تشک و بالش و یا لحاف، وجود دارد و بدون شک، این نوع از ملزومات خواب، می توانند راحتی بیشتری برای خوابیدن به همراه داشته باشند.

ضخیم بودن تشک، نیاز به استفاده از الیاف بیشتری دارد و به همین دلیل، تشک مهمان 10 سانتی باید وزن سنگین تری داشته باشد و عموما، تشک های چهار کیلویی، گزینه مناسبی خواهند بود که بتوان به مشتریان پیشنهاد نمود.

این نوع از تشک های مهمان مرغوب را می توانید از طریق مجموعه پاندا سفارش دهید که متنوع ترین گزینه ها را در دسترس و اختیار شما قرار خواهیم داد.

سفارش تولید بهترین تشک مهمان

تولید تشک در مجموعه پاندا، در نمونه های مختلفی انجام می شود تا به این صورت بتوانیم به درخواست ها و سفارشات مشتریان خود، پاسخ دهیم.

با توجه به این دوخت تشک مهمان 10 سانتی به صورت سنتی و یا دست دوز انجام می شود، طبیعی است که شرایط بهتری برای مشتریان ایجاد می شود تا بتوانند تشک های مورد نیاز خود را با سایز و اندازه و وزن دلخواه خود سفارش دهند.

این امر را از طریق شرکت پاندا، برای شما امکان پذیر نموده ایم که بتوانید تشک هایی با استانداردهای دلخواه خود، به جهت وزن، ضخامت، جنس رویه، سایز و … سفارش دهید و تمامی این ها، با هدف جلب رضایت مندی شما مشتریان انجام می شود.

اصل بودن الیاف مورد استفاده در پر کردن داخل ملزومات خواب، عاملی بر جلوگیری از حساسیت و آلرژی می باشد ضمن آن که کمک زیادی هم به حفظ سلامتی بخش های مختلف بدن می نماید.

شرکت پاندا خواب

فروش اینترنتی تشک مهمان 10 سانتی به قیمت تولیدی

فروش اینترنتی تشک مهمان 10 سانتی به عنوان یکی از مسیرهایی محسوب می شود که قیمت تولیدی را در اختیار مشتریان قرار می دهد و این سایت به همین منظور در حال فعالیت می باشد تا بتواند نیازها و درخواست های شما مشتریان را به درستی، تامین نماید.

در راستای ثبت سفارش انواع تشک مهمان، می توانید سایت پاندا را مورد انتخاب قرار دهید چرا که با توجه به تنوع و گستردگی محصولات این مرکز، به بهترین شکل ممکن می تواند خواسته های شما را تامین نماید.

در سال های اخیر، تمایل افراد و مشتریان، به سفارش اینترنتی تشک مهمان و ملزومات خواب، چندین برابر شده و این مسئله، به دلیل راحتی و همچنین ارتباط مستقیم داشتن با تولیدی می باشد.

به هر حال، تیم فروش پاندا با سال ها فعالیت خود، هنوز هم این آمادگی را خواهد داشت تا شما مشتریان بتوانید برای ثبت سفارش انواع محصولات و ملزومات خواب مورد نیاز خود، به بهترین شکل و در کمترین بازه زمانی اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما