بالش الیاف پنبه ای | خرید عمده بالش | پاندا

بالش الیاف پنبه ای

بالش الیاف پنبه ای به عنوان بهترین نوع بالش می باشد که با خرید عمده آن، می توانید یک فروش خوب هم تجربه نمایید. گروه تولیدی پاندا، در زمینه دوخت و تولید انواع تشک و بالش با الیاف طبیعی پشم، پنبه، پر و همچنین با الیاف مصنوعی توپی و میکروفایبر و … فعالیت می نماید که برای سفارش این محصولات، می توانید با ما در تماس باشید.

بالش پنبه ای و بالش پشم، از جمله بالش های قدیمی و در عین حال پر خاصیت می باشد اما در نظر داشته باشید که استفاده از این نوع بالش ها، برای برخی از افراد، محدودیت دارد و از جمله می توان به کودکان و افرادی که مبتلا به آسم هستند اشاره نمود.

با توجه به طبیعی بودن الیاف پشم و پنبه، می توان انتظار گرمای بیشتر و همچنین فواید بیشتر را هم داشت که برای استفاده در تمامی فصول و از جمله فصول سرد سال، مناسب خواهد بود.

خرید بالش به صورت عمده

خرید بالش به صورت عمده

در صنعت کالای خواب، خرید عمده بالش، یکی از مهم ترین اقداماتی می باشد که از سمت شرکت های پخش کالای خواب و همچنین صادر کنندگان این محصولات، باید انجام پذیرد.

اولویت های زیادی می تواند از سمت شرکت های خریدار، تعیین شود که بدون شک، در نوع انتخاب آن ها، تاثیر گذار خواهد بود و انتخاب بالش با الیاف طبیعی، یکی از این اولویت ها به حساب می آید.

پس چنین مشتریانی، با در نظر داشتن قیمت ها، به خوبی می دانند که بالش الیاف طبیعی، قیمت های بالاتری هم به نسبت الیاف مصنوعی خواهد داشت اما فواید این نوع بالش ها را ارجعیت می دهند.

همچنین این نوع بالش ها، برای دوخت رویه آن ها، از پارچه های تمام پنبه ای یا به اصطلاح، پارچه های متقال استفاده می شود که این هم به نوبه خود، یک مزیت به حساب می آید.

انواع مدل بالش پنبه ای

انواع مدل بالش پنبه ای

در برخی موارد، بالش های پنبه ای، به بالش هایی گفته می شود که صرفا، رویه آن ها با استفاده از پارچه های پنبه ای، دوخت شده اند و در این زمینه، می توان به دو نوع زیر اشاره نمود که برای پر کردن آن ها، از الیاف مصنوعی، استفاده می شود:

  1. بالش با الیاف میکروفایبر با پارچه پنبه ای
  2. بالش با الیاف میکرو فایبر با پارچه پنبه ای گردبافت

همچنین در نظر داشته باشید که تولید کنندگان بالش های طبی هم از پارچه های پنبه ای می توانند برای دوخت رویه بالش های خود استفاده نمایند که این مسئله، سبب افزایش شرایط بهداشتی، می شود.

عرضه مستقیم بالش و تشک پنبه ای

عرضه مستقیم بالش و تشک پنبه ای

بالش و تشک های پنبه ای که امروزه به بازار عرضه می شوند، می توانند قیمت های متفاوتی هم به همراه داشته باشند. آیا از دلیل تفاوت قیمت تشک ها، مطلع هستید؟

نوع پنبه مورد استفاده برای تولید تشک، می تواند متفاوت باشد که این تفاوت، به بحث کیفیت محصول هم مربوط می شود. یکی از بهترین شهرهای ایران که در زمینه تولید پنبه فعالیت می نماید، سبزوار می باشد.

اما بدانید که همین شهر هم، عرضه پنبه های تولیدی خود را با کیفیت های مختلف و در نتیجه، با قیمت های مختلف به انجام می رساند تا در نهایت، شاهد این مسئله باشیم که محصولاتی با ویژگی و قیمت های مختلف، عرضه می شوند.

ما نیز در مجموعه پاندا، تلاش نموده ایم تا محصولات پنبه ای خود را با استفاده از بهترین نوع پنبه های پاک سازی شده و سفید شده، تولید و عرضه نماییم تا با خیالی آسوده، بتوانید به خرید این محصول، اقدام نمایید.

شرکت پاندا خواب

سفارش تولید بالش پنبه ای با اندازه دلخواه

با توجه به این که پاندا به عنوان مجموعه تولیدی در زمینه انواع مدل بالش می باشد، پس این قابلیت را هم فراهم ساخته تا شما مشتریان بتوانید برای سفارش انواع محصولات پنبه ای، با مشخصات و ویژگی های مد نظر خود اقدام نمایید.

اگر وزن و یا سایز خاصی از بالش پنبه ای را برای خرید عمده، مد نظر دارید، می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا اطلاعات خود را در اختیار ما قرار دهید و ما نیز در یک بازه زمانی کوتاه، آن را برای شما عرضه نماییم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما