کالای خواب پاندا
خانه / تشک لایکو / خرید عمده تشک لایکو یک نفره ارزان

خرید عمده تشک لایکو یک نفره ارزان

تشک لایکو یک نفره را شما هم می توانید با ارزان ترین قیمت های ممکن، خریداری نمایید. با خرید عمده تشک و پخش آن در بازار شهرهای خود، شما هم از سودآوری های این محصول، می توانید بهره مند شوید. به جهت شروع همکاری با مجموعه پاندا در جهت سفارش انواع تشک مسافرتی، می توانید با ما در تماس باشید.

تولیدی تشک لایکو

گروه تولیدی تشک لایکو از سال ۱۳۵۵ شروع به راه اندازی خط تولید تشک خود نموده است و در این مسیر، اهدافی نظیر تولید انواع کالای خواب را برای خود قرار داده و تا کنون نیز توانسته به موفقیت های کثیری در این عرصه دست یابد.

تولید تشک ارزان قیمت

کارخانه تولید تشک ارزان قیمت

با راه اندازی خط تولید کارخانه تشک لایکو، در طول سال های مختلف، شاهد پیشرفت های زیادی برای این مجموعه بوده ایم و این شرکت، فعالیت های خود را با ظرفیت ۱۵۰۰ تن شروع نموده و در حال حاضر نیز به خوبی شاهد افزایش ظرفیت تولیدات انواع منسوجات خانگی از سمت این کارخانه هستیم.

محصولات کارخانه لایکو، علاوه بر سرویس تشک مسافرتی، شامل انواع ملحفه، سرویس خواب نوزاد و نوجوان، پتو، بالش و حوله هم می باشد.

تشک یک نفره ارزان

قیمت تشک یک نفره ارزان

تشک یک نفره ارزان لایکو می تواند یکی از نمونه تشک های خوب برای خرید عمده باشد که شما هم امکان سفارش عمده این محصولات را خواهید داشت.

به دلیل این که مجموعه پاندا، عرضه کننده مستقیم تشک و ملزومات خواب از کارخانه تولید کننده می باشد، در نتیجه همواره این توانمندی را خواهد داشت که ارزان ترین قیمت های ممکن را در اختیار شما خریداران عمده قرار دهد.

تشک مهمان ارزان

سفارش تشک مهمان ارزان

سفارش تشک مهمان ارزان قیمت و باکیفیت برای مشتریان می تواند به سادگی قابل انجام باشد.

امروزه موقعیت های فروش اینترنتی تشک، شرایطی را فراهم می آورد که افراد بتوانند در جهت خرید عمده تشک، به بهترین محصولات، دست یابند.

شما هم از این فرصت همکاری می توانید نهایت استفاده را به جهت ارائه سفارشات خود، داشته باشید.

تشک لایکو یک نفره

خرید عمده تشک لایکو یک نفره ارزان

خرید عمده تشک لایکو یک نفره را با انواع مدل های مختلف از قبیل تشک سفری فیروزه، تشک سفری کارپت، تشک سفری هرنس، تشک سفری یاپراک و تشک سفری راتین به انجام رسانید.

تمامی این مدل تشک های مسافرتی با بهترین کیفیت و قیمت را می توانید با یک تماس، از طریق این مجموعه که در آن قرار دارید، برای هر شهری که بخواهید، به انجام رسانید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مژده مرشدی
شماره موبایل: 09125824399

مطلب پیشنهادی

تشک یک نفره مسافرتی

تشک یک نفره مسافرتی قیمت مستقیم کارخانه

تشک یک نفره مسافرتی قیمت مناسبی از سمت کارخانه تولید کننده خواهد داشت که همین …

پاسخی بگذارید