بالش طبی مموری فوم | خرید عمده بالش | پاندا

بالش طبی مموری فوم

بالش طبی مموری فوم هم می تواند از جمله محصولاتی باشد که از طریق گروه پاندا امکان خرید عمده آن را خواهید داشت. بالش طبی برای دیسک گردن، بالش طبی هوشمند، بالش طبی دنبالچه از انواع بالش هایی خواهند بود که شما امکان ثبت سفارش آن را خواهید داشت. با خرید اینترنتی بالش به صورت عمده، می توانید از بهترین درصد تخفیف های ما هم شامل شوید.

انحنای زیاد بالش های طبی، عاملی بر آن خواهد بود که سر و گردن و ستون فقرات، در یک راستا قرار بگیرند و تمامی این موارد، در داشتن یک خواب راحت و آرام، کمک بسیاری می نماید.

بالش سوپر موج با توجه به ارتفاع بالایی که دارد، یک گزینه پیشنهادی برای افرادی خواهد بود که قد بلند و عرض شانه آن ها زیاد است و در نتیجه، استفاده از بالش های بلند، برای آن ها گزینه مناسبی خواهد بود.

یک بالش استاندارد، به دلیل انعطاف پذیری مناسب و همچنین شکل انحنای مناسبی که دارد، می تواند برای حفظ سلامتی بدن و گردن، مناسب باشد.

بالش طبی هوشمند مدل Super Wave

بالش طبی هوشمند مدل Super Wave

از جمله بالش های مموری فوم نرم و استاندارد، می توان به این نمونه اشاره نمود که بیان ویژگی ها و مشخصات این بالش، می توان به جنس رویه کتان، سایز 13.5*31*50 سانتی متر اشاره نمود و روکشی که برروی این بالش قرار می گیرد، شستشو و رعایت مسائل بهداشتی را به بهترین شکل، امکان پذیر می نماید.

انحنای قرار داده شده برروی این بالش به گونه ای است که سر و گردن در یک راستا قرار بگیرد تا بتوان، به حفظ سلامتی اندام های بدن، کمک نمود.

افرادی که این نوع از بالش های طبی را خریداری نموده اند، به جهت دوام و ماندگاری، طراحی و کیفیت ساخت، رضایت مندی خود را اعلام نموده اند.

بالش طبی مدی فوم مدل Serenity

بالش طبی مدی فوم مدل Serenity

این نوع بالش که به طرح پروانه هم معروف است، از گزینه های بسیار پرکاربرد برروی تخت خواب می باشد که به حمایت و حفظ سلامتی سر و گردن، کمک بسیاری می نماید.

با توجه به ساختار و جنس این بالش ها، قابلیت گردش هوا هم داشته و رویه جدا شونده آن نیز قابلیت شستشو را برای این نوع از بالش های طبی، فراهم می آورد.

در خصوص مشخصات فنی این بالش، باید گفته شود که تولید آن از جنس فوم نرم بوده و ابعاد آن نیز 16*36*52 سانتی متر می باشد و این که شما این محصول را مورد انتخاب خود قرار دهید، از طریق این سایت، امکان سفارش تک و عمده آن برای شما وجود دارد.

بالش طبی مدی فوم مدل Soft Wave-M

بالش طبی مدی فوم مدل Soft Wave-M

یک بالش طبی سفید با جنس فوم نرم و با ابعاد 50*30*11 سانتی متر می باشد که این نوع بالش طبی، متناسب با انحنای بدن، طراحی شده است و در نتیجه، عاملی برای قرار گیری سر و گردن و ستون فقرات در یک راستا، خواهد بود.

با توجه به چنین ساختاری که این نوع بالش دارد، می تواند کمک شایانی به کاهش دردهای عضلانی ناشی از گرفتگی ماهیچه و آرتروز نماید و از طرفی، در خصوص رویه این بالش هم باید گفته شود که قابلیت شستشو را خواهد داشت.

با توجه به ارتفاع پایین این نوع از بالش های مموری فوم، می توان آن را به آن دست از مشتریانی پیشنهاد نمود که به دنبال بالش هایی با ارتفاع کم هستند.

ابعاد قابل تغییر این نوع بالش ها سبب شده تا مشتری به راحتی بتواند بر اساس اندازه شانه های خود، اقدام به انتخاب بالش مناسب نماید.

شرکت پاندا خواب

بالش طبی مدی فوم مدل Hard Wave-M

اگر به دنبال بالش های سفت و سخت هستید، این گزینه می تواند پیشنهاد مناسبی باشد که تولید آن، با ابعاد 50*30*11 سانتی متر و از جنس فوم سخت انجام می شود.

با وجود درجه سفتی بالای این نوع از بالش های طبی، باز هم متناسب با طراحی ارگونومیک بدن، طراحی و تولید می شوند تا سبب قرار گیری سر و گردن و ستون فقرات در یک راستا بشوند.

ضمن استفاده از این نوع بالش های طبی، به راحتی می توانید کاهش دردهای عضلانی خود را مشاهده نمایید و محصولات عرضه شده شرکت پاندا به گونه ای است که به درخواست های مختلف شما مشتریان، بهترین پاسخ را می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما