خرید روبالشتی عمده مخمل پورشه

خرید روبالشتی عمده با تنوع گسترده از طرح فرصتی است که شرکت پاندا از طریق سایت خود برای تمامی مشتریان عمده فراهم آورده است.

روبالشتی های ارائه شده از شرکت پاندا با نرخ کارگاه تولیدی می باشد. بنابراین تمامی محصولات تولیدی اعم از بالش و روبالشتی توسط شرکت پاندا با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت همراه خواهد بود.

خرید روبالشتی عمده مخمل پورشه

خرید روبالشتی عمده

روبالشتی ها از نوع پارچه های مخمل بیشترین نوع میزان سفارش را در بر دارند. این مدل روبالشتی ها با بیشترین دوام عمر مورد پسند بسیاری از مشتریان است. روبالشتی مخمل پورشه به عنوان روبالشتی های اعلا از شرکت پاندا در دسترس خریداران در سراسر کشور قرار می گیرد.

پارچه های مخمل که در صنعت دوخت روبالشتی به کار گرفته می ‌شوند بسیار مقاوم بوده و به راحتی دچار فرسایش نمی شوند.

خرید روبالشتی عمده

روبالشتی با پارچه مخمل پورشه

این نوع از روبالشتی ها با تنوع طرح و رنگ هم بصورت ساده و هم به صورت گلدار تولید شده اند و می توانند برای تمامی سلیقه ها انتخاب های عالی را به دنبال داشته باشند.

روبالشتی های دوخته شده به صورت ساده و لبه دار هستند. بنابراین متناسب با نوع قیمت فروش و میزان استقبال مشتریان می توانید سفارش خود را از روبالشتی های مخمل پورشه در نوع ساده و یا لبه دار در شرکت پاندا به ثبت رسانید.

استفاده از پارچه مخمل پورشه در تولید انواع کوسن و روبالشتی امروزه بسیار رایج است .

روبالشتی با پارچه مخمل پورشه

قیمت فروش انواع روبالشتی مخمل

تولید این نوع از بالشتی ها که همراه با دوخت کشویی و یا زیپ دار است متناسب با سفارش شما انجام می گیرد. شما عزیزان می توانید طرح های متنوع و رنگ بندی های گوناگون روبالشتی ها را از جنس مخمل پورشه توسط بخش فروش شرکت پاندا ثبت سفارش و خریداری نمایید.

انواع روبالشتی های مخمل نظیر نقره کوب، پارامونت و…  برای شما با بهترین قیمت عرضه خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما