تشک خواب ارزان قیمت | خرید اینترنتی تشک مسافرتی | پاندا

تشک دو نفره ارزان

تشک خواب ارزان قیمت مسافرتی با حجم و وزن کم، از کارخانه تولیدی تشک پاندا در اصفهان، قابل خرید عمده خواهد بود. سفارش تشک سایز 185*85 یکنفره و همچنین تشک های دونفره، تشک ارزان و … از جمله مواردی است که به سادگی یک تلفن کردن، امکان پذیر شده است.

اگر در زمینه ملزومات خواب، مشغول به انجام فعالیت های تجاری هستید، خوب است بدانید که انواع مدل تشک مسافرتی هم می تواند به عنوان بخشی از زمینه های فعالیتی شما محسوب شود که به نوبه خود، هم فروش بالایی دارد و هم ارائه دهنده حاشیه سود مناسبی خواهد بود.

اما بازار داخل را نمی توان تنها بازار مصرفی برای این نوع تشک ها معرفی نمود و شما می توانید در عرصه صادرات تشک هم وارد شده و با سرمایه گذاری در این بخش، به نتایج خوبی هم دست یابید.

فروش عمده تشک خواب ارزان قیمت

برای فروش عمده تشک خواب ارزان قیمت مسافرتی، گزینه های متعددی را می توان به مشتریان پیشنهاد نمود که تفاوت هایی در وزن، نوع الیاف و پارچه و همچنین قیمت خواهند داشت و محصول تشک مسافرتی، در شرکت پاندا، به خوبی در حال تولید و عرضه مستقیم می باشد.

از جمله ارزان ترین مدل تشک های مسافرتی پاندا، می توان به تشک های بدون زیپ پارچه فلامنت اشاره نمود که قابلیت دوخت در نمونه های 1800 گرم، 2000 گرم، 2500 گرم و 3000 گرم هم خواهند داشت و شما می توانید برای ثبت سفارش خود، با ما در تماس باشید.

تشک مسافرتی یک نفره پارچه اعلا

پارچه اعلا به عنوان یک پارچه پرکاربرد در صنعت تولید و دوخت تشک مسافرتی می باشد که استفاده از این نوع پارچه ها، به افزایش کیفیت و همچنین افزایش طول عمر و ارائه یک ظاهر زیبا و مناسب، کمک بسیاری می نماید.

تشک های یک نفره ای که تولید می شود، اغلب با سایز و اندازه 185*85 سانتی متر دوخت خورده و بسته بندی ساک دار آن ها، سبب می شود که حجم کمتری داشته باشند و از طرفی، حمل آن ها نیز ساده تر باشد.

[tie_slideshow]

[tie_slide] تشک پارچه فلامنت | تشک مسافرتی ارزان [/tie_slide]

[tie_slide] تشک پارچه فلامنت | تشک مسافرتی ارزان تهران [/tie_slide]

[tie_slide] تشک پارچه فلامنت | تشک مسافرتی ارزان قیمت [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

سفارش تشک پارچه فلامنت

اگر متقاضی برای سفارش تشک مسافرتی باشید، یکی از محصولاتی که با آن ها مواجه می شوید مربوط به تشک پارچه فلامنت خواهد بود و این مدل تشک ها، اغلب، قیمت های پایین تری خواهند داشت.

رنگ ثابت تشک، قابلیت شستشو و همچنین عدم پرزدهی هم به عنوان ویژگی های دیگر تشک هایی خواهد بود که با پارچه فلامنت تولید می شوند و می توانید از طریق راه های ارتباطی این سایت، برای سفارش عمده تشک اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما