مرکز خرید پتو دونفره گل برجسته شقایق

پتو دونفره گل برجسته با مدل شقایق به متقاضیان خرید عمده پتو پیشنهاد شده است که برای خرید عمده این مدل پتوی ایرانی، این مرکز می تواند بهترین موقعیت به حساب آید. با فروش عمده پتو در این مرکز، مدل های بیشماری را آماده نموده ایم که بتوانید شما هم سهم خود را از بازار پتو، به دست آورید.

مدل پتوی ایرانی

شرکت تولید کننده پتو لاله با بهره مندی از سه سیستم نخ، در تولیدات خود، به خوبی توانسته پتوهایی را تولید نماید که هم از کشش مقاومت بالایی برخوردار می باشند و هم این که کمترین میزان پرزدهی را دارند و تمامی این موارد، به عنوان مزیت های پتو لاله به حساب می آید.

طرح های پتوی لاله

معرفی طرح های پتوی لاله

پتوی لاله با طرح ها و مدل های مختلفی تولید می شود که این محصول را با نام های زیر می توانید خریداری کنید:

  • پتوی سوپر لاله
  • پتو اسپانیا
  • پتو مدل کره
  • پتوی مینا
  • پتو ارکیده
  • پتو کلاسیک
  • پتو سوپر لاله

این ها بخشی از دسته بندی انجام شده برای محصولات پتو لاله می باشد که به هنگام خرید عمده، می توانید بر اساس آن ها اقدام به سفارش نمایید.

لیست قیمت پتوی زنبق

لیست قیمت پتوی زنبق

پتوی زنبق از پتوهای راشل شرکت لاله می باشد که رنگبندی های جذاب و متنوع این محصول، سبب شده تا نظر هر مخاطبی را به خود جلب نماید و شما می توانید این محصول را در سایزهای زیر، برای خرید عمده خود سفارش دهید:

  • پتو دونفره چهار کیلوگرم با اندازه 220*240
  • پتو یک نفره با وزن 2700 گرم با اندازه 220*160

این اندازه های استاندارد با کاورهای مخصوص، بسته بندی می شوند تا حمل ساده تری داشته باشند و امکان ایجاد شرایط بهداشتی برای این محصولات، فراهم شود.

پتوی یک نفره طرح عروسکی

پتوی یک نفره طرح عروسکی

در میان تولیدات پتو یک نفره لاله، طرح عروسکی هم نمونه های زیادی را می تواند ارائه نماید به گونه ای که با جدیدترین طرح و مدل های کارتونی، تولید پتو یک نفره لاله انجام می شود.

در خصوص اندازه ای که برای تولید پتو عروسکی با نام اکیده و مینا شما می توانید تهیه نمایید، ابعاد 160*220 سانتیمتر خواهد بود.

پتو دونفره گل برجسته

مرکز خرید پتو دونفره گل برجسته شقایق

پتو دونفره گل برجسته مدل شقایق به صورت تک رنگ تولید می شود که در این مرکز، شما امکان خرید عمده انواع پتو با رنگ بندی های کامل را خواهید داشت.

اگر بخواهید از لیست موجودی و نحوه سفارش عمده پتو لاله مطلع شوید، راه های ارتباطی ما، پاسخگوی سوالات شما خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما