قیمت پتو نمدی پلنگی ارزان

قیمت پتو نمدی پلنگی ارزانقیمت پتوی نمدی پلنگی همواره مناسب ترین نرخ را در میان پتوهای تولید شده دارا می باشد. برترین تولیدکنندگان پتوی نمدی پلنگی توانسته‌اند محصولات خود را از طریق شرکت پاندا با نرخ های معین در تمامی نقاط مختلف کشور پخش‌مستقیم نمایند.

ارسال بی واسطه انواع پتوی نمدی می تواند ارزان ترین قیمت ها را برای خریداران فراهم آورد. با توجه به سایزهای متفاوت پتوی پلنگی می توان بر حسب نیاز از طریق تماس با کارشناسان شرکت پاندا قیمت روز را استعلام نمود.

به دلیل استفاده از الیاف طبیعی این گونه پتوهای نمدی بدون پس دادن رنگ بر اثر شستشو می توانند کیفیت رنگ خود را سال ها حفظ نمایند.

قیمت پتو نمدی پلنگی ارزان

قیمت پتو نمدی پلنگی از تولیدی

پتو نمدی پلنگی یکی از قدیمی ترین و معروف ترین طرح های پتو در کشور می باشد که از طریق شرکت پاندا می‌تواند به سادگی بدون هیچگونه واسطه با قیمت اعلام شده از کارخانه برای خریداران عمده ارائه گردد. اصفهان یکی از مراکز تولید کننده انواع پتو نمدی پلنگی می باشد که قیمت های مناسب آن از طریق شرکت پاندا اعلام می گردد.

پتوهای پلنگی با وزن ۱۳۰۰ گرم می تواند انتخاب عالی برای افرادی باشد که پتوهای ارزان قیمت را با گرما بخشی بالا خواستارند.

قیمت پتو نمدی پلنگی ارزان

خرید عمده پتو پلنگی قدیمی

پتوهای پلنگی نمدی و مینک از جمله پر کاربردترین پتوهای محسوب می شوند که در خوابگاه ها، بیمارستانها و مراکز درمانی با فروش بالایی برخوردار هستند.

با ثبت سفارش آنلاین می توانید بهترین تولیدات صورت گرفته از پتو پلنگی را با ارزانترین نرخ از درب کارخانه دریافت نمایید. انواع پتوهای ساده نمدی از این مرکز با نرخ‌های کارخانه بی واسطه می تواند بهترین دسترسی را برای خریداران ایجاد نماید. شرکت پاندا کوتاه‌ترین زمان ممکن را برای ارسال سفارشات شما امکان پذیر می نماید.

جهت اطلاع از قیمت های عمده با تنوع رنگ از پتوهای پلنگی با کارشناسان پاندا تماس حاصل نمایید.

5

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما