مرکز عمده فروشی روتختی یک نفره اسپرت ارزان

روتختی یک نفره اسپرت ارزان به عنوان یکی از محصولاتی بسیار شیک و جوان پسند با فروش از تولیدی به صورت مستقیم به تمامی فروشگاه های عرضه کالای خواب در سراسر کشور عرضه می شود.

روتختی یک نفره ۴ تکه تولید شده اند. این روتختی ها با جنس های پلی استر و نخ می ‌توانند نرخ‌های فروش ویژه را داشته باشند.

مرکز عمده فروشی روتختی یک نفره اسپرت ارزان

روتختی یک نفره اسپرت ارزان

تولید روتختی از پارچه های بسیار متنوع با رنگ بندی های گسترده موجب شده است تا محصولاتی شیک در بازار عرضه شود.

طرح های اسپرت این مدل روتختی ها موجب شده است تا خریداران این محصولات را برای دختران و پسران جوان خریداری کنند.

با در نظر گرفتن به دوخت محکم از تولیدی معتبر ایرانی و کسب اطمینان خاطر نسبت به درجه کیفی بالای روتختی می توان با خیالی آسوده برای پرداخت هزینه و خرید آن اقدام کرد.

روتختی یک نفره اسپرت ارزان

لیست قیمت خرید روتختی تک نفره

شرکت پاندا برای تمامی خریداران در سراسر کشور لیستی از انواع روتختی با جنس های مختلف را در ابعاد تک‌ نفره را آماده نموده است. این مدل روتختی ها ضمن داشتن نرخ های فوق العاده ارزان از کیفیت های عالی برخوردار هستند.

این روتختی های اسپرت برای فروش در بازارهای صادراتی نیز موقعیتی عالی را به وجود آورده‌اند. بنابراین در لیست خریدهای صادرکنندگان جای دارند.

لیست قیمت خرید روتختی تک نفره

خرید آنلاین روتختی ۴ تیکه

با خرید آنلاین از مجموعه پاندا قطعاً ارزانترین و سریعترین خرید روتختی های شیک و جدید را خواهید داشت. برای استعلام قیمت روز از بهترین مدل های روتختی در ابعاد یک نفره و دو نفره با شرکت پاندا تماس بگیرید.

دوخت روتختی از پارچه های جدید و دو رنگ موجب شده است تا استقبال بهتری از آن در بازار به وجود آید. بنابراین خریداران عمده می توانند روتختی های دورنگ تک نفره را با چهار تکه مستقیم از تولیدی دریافت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما