کارگاه تولیدی روبالشی ملحفه نخی پنبه دوزی در تهران

تولیدی روبالشی در تهران ضمن توجه به نیاز بازار و میزان استقبال مشتریان از طرح های خاص اقدام به تولید انبوه روبالشی نخی پنبه دوزی با جدیدترین طرح ها نموده است.

کارگاه های تولیدی در زمینه دوخت روبالشتی استفاده از پارچه با جنس های مختلف را در برنامه کار خود قرار داده اند.

 کارگاه تولیدی روبالشی ملحفه نخی پنبه دوزی در تهران

انواع روبالشتی نخی پنبه دوزی

روبالشتی های پنبه دوزی شده یکی از روبالشتی های مرغوب و درجه یک می باشد که امروزه تنوع گسترده ای از آن در بازار وجود دارد.

روبالشتی های گلدار و ساده که به صورت نخی  پنبه دوزی شده هستند در دو نوع ساده و لبه دوزی شده تولید می‌شوند. همچنین دوخت کشویی و استفاده از زیپ از دیگر عواملی می باشد که موجب تفاوت قیمت فروش روبالشتی ها شده است.

با توجه به استفاده از بهترین پارچه ها از نظر زیبایی شرکت پاندا توانسته است با عرضه مدل های جدید روبالشتی تولید شده خریداران را به سمتی هدایت نماید که خرید رضایت بخشی داشته باشند.

انواع روبالشتی نخی پنبه دوزی

تولیدی روبالشی در تهران

تهران یکی از مکان های بزرگ تولید روبالشی در کشور محسوب می شود. تمامی تولیدات صورت گرفته از کارگاه‌های فعال در این استان به صورت عمده در سراسر نقاط مختلف کشور ارسال می گردد.

تنوع طرح و رنگ موجب شده است تا هر خریداری بتواند علاوه بر دریافت مناسب ترین قیمت جدیدترین طرح ها را نیز برای خرید دریافت نماید.

تولیدی روبالشی در تهران

خرید روبالشتی از تولیدی با قیمت مناسب

اگر به دنبال خرید روبالشتی نخی پنبه دوزی هستید می توانید با توجه به کیفیت پارچه مورد استفاده در دوخت و ثبات رنگ بر اثر شستشو مکرر، این نوع از روبالشتی را با قیمت تولیدی از طریق شرکت پاندا دریافت نمایید.

روبالشتی نخی مناسب ترین قیمت های فروش را دارد که از طریق شرکت پاندا می تواند این نرخ با قیمت تولیدی در دسترس شما قرار بگیرد.

2

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما