قیمت پتو برلیان تک نفره گل برجسته

قیمت پتو برلیان تک نفره به عنوان یکی از پتو های بسیار زیبا و پر فروش از کارخانه نیکو بافت بر اساس آخرین نرخ آن برای شما عزیزان اعلام می شود. با توجه به اینکه عوامل مختلفی بر روی قیمت فروش پتو اثرگذار است در هنگام خرید عمده باید آخرین قیمت روز را برای ثبت سفارش در نظر گرفت.

قیمت پتو برلیان تک نفره گل برجسته

قیمت پتو برلیان تک نفره

پتوهای برلیان از پتوهای بسیار زیبا و بادوامی است که کارخانه نیکو باف توانسته است با استفاده از بهترین نوع الیاف تولیدات انبوه آن را با رضایت مشتریان به انجام رساند.

این مدل از پتو با فروش گسترده در سراسر ایران و همچنین کشورهای مختلف توانسته است پتوی مرغوب از نظر کیفیت و مناسب از نظر قیمت شناخته شود.

پتوهای برلیان تک نفره که در ابعاد ۲۲۰ در ۱۶۰ سانتیمتر تولید می‌شوند با داشتن طرح های برجسته و زیبا می توانند به‌عنوان پتوی برتر ایرانی مورد خرید و فروش قرار بگیرند.

قیمت پتو برلیان تک نفره

آخرین قیمت فروش پتو

این پتوها از نظر طرح و رنگ می توانند به واسطه های تنوعی که دارند بهترین مدل برای بر اساس سلایق شخصی باشند. از آنجا که قیمت‌های فروش پتو مستقیم من از کارخانه اعلام می شود، می ‌تواند از طریق شرکت پاندا ویژه ترین نرخ آن را به همراه داشته باشند.

با در نظر گرفتن به قیمت‌های فروش مختلف شما عزیزان می توانید بهترین نرخ آن را متناسب با قیمت فروش کارخانه به صورت آنلاین و تنها با یک تماس تلفنی از آن خود نمایید.

آخرید قیمت فروش پتو

خرید آنلاین انواع پتو نیکوبافت

حذف فاصله جغرافیایی و امکان خرید آسان موجب شده است تا خریداران با رضایت کامل از شرکت پاندا بتوانند مدل های متنوع را بطور مستقیم از کارخانه دریافت کنند.

جدیدترین طرح های پتوی گل برجسته برلیان در کنار مدل های دیگر پتوی تولید شده از این کارخانه با نام‌های زمرد و الماس نیز برای شما ارائه خواهد شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما