صادرات روبالشتی عروسکی سه بعدی از تهران

روبالشتی عروسکی از نمونه طرح های پرطرفداری بوده که در بین افراد مختلف از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد و در این راستا بهترین تولید کنندگان روبالشتی عروسکی موظف اند تا محصولات خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت تولید کنند و نمونه های مختلف روبالشتی را در طرح های جذاب و متنوع برای فروش روانه بازار نمایند.

روبالشتی های عروسکی یکی از طرح های  روبالشتی فانتزی است که جذابیت و زیبایی منحصر به فردی را دارند و از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد. در واقع این روبالشتی ها از طرح های منحصر به فردی برخوردارند طوری که افراد زیادی تمایل به خرید آن را خواهند داشت.

روبالشتی یکی از انواع کالای خواب است که در ابعاد و اندازه متنوع برای استفاده بزرگسالان، کودکان و نوزادان تولید می شود. روبالشتی های کودکان در مدل های مربعی و با طرح های زیبای عروسکی و با بهترین پارچه ها که ضد حساسیت می باشد، تولید می شوند.

خرید روبالشتی پنبه دوزی عروسکی

خرید روبالشتی پنبه دوزی عروسکی

این نوع روبالشتی در طول ۷۰ سانتی متر و عرض ۵۰ سانتی متر و وزن ۰٫۵ کیلوگرم تولید می شود. این روبالشتی در رنگ های آبی و زرد تهیه می شوند.

این نوع روبالشتی به صورت عمده با ارزان ترین قیمت و کیفیت بالایی از طریق سایت های معتبر امکان پذیر می باشد.

قیمت روبالشتی عروسکی

قیمت روبالشتی عروسکی

قیمت روبالشتی های عروسکی بسیار مناسب بوده و می توان این روبالشتی را به صورت عمده و جزئی از طریق مراکز مختلف خریداری کرد.

به طور کلی میزان قیمت روبالشتی عروسکی به عواملی از جمله نوع پارچه روبالشتی، ابعاد و اندازه روبالشتی، نوع دوخت و مدل روبالشتی، طرح و رنگ روبالشتی و … بستگی دارد.

روبالشتی های فانتزی

روبالشتی های فانتزی

روبالشتی های فانتزی دسته ای از انواع روبالشتی ها بوده که در دو طرح روبالشتی تک رنگ و عروسکی ارائه می گردد.

روبالشتی های فانتزی معمولا در دو رنگ تیره و روشن تولید می گردد و از سوی دیگر آنها را می توان به صورت روبالشتی ساده، زیپ دار و بند دار تولید نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما