صادرات روبالشتی های زیبا مخمل شانل

روبالشتی های زیبا انواع متنوعی دارند و در طرح ها و رنگ های گوناگون و خیره کننده تولید می شوند. این روبالشتی ها در سایت های اینترنتی با ارائه قیمت و در بالاترین کیفیت به فروش می رسد که افراد زیادی از آنها استقبال می کنند.

روبالشتی یکی از مایحتاج های زندگی برای همه افراد است. اکثر خانم ها روبالشتی ها را به صورت آماده تهیه می کنند اما برای صرفه جویی در هزینه، خانم ها می توانند با کمی حوصله و دقت، روبالشتی های زیبا با رنگ های شاد بدوزند.

روبالشتی های زیبا، بسیار نرم و لطیف، مرغوب و با کیفیت هستند که خیلی سریع چروک نمی شوند و به راحتی قابل شست و شو هستند و بعد از شستت و شو رنگ پس نمی دهند. دوام پارچه و کیفیت الیاف به کار رفته در آن بالا می باشد. برخی افراد قصد دارند تا به نحوی روبالشتی ها را خریداری کنند که متناسب با دکوراسیون داخلی اتاق خواب نیز باشد یا به عبارتی مقداری جنبه تزئینی هم داشته باشد.

روبالشتی مدل BEN001

روبالشتی مدل BEN001

این روبالشتی یکی از انواع روبالشتی های زیبا و شیک می باشد که در ابعاد ۶۵*۴۴*۱ سانتی متر و وزن ۱۴۰ گرم تولید می شود.

جنس روبالشتی مدل BEN001 پنبه می باشد و به راحتی قابل شست و شو می باشد.

نحوه دوخت و وسایل مورد نیاز روبالشتی های زیبا

نحوه دوخت و وسایل مورد نیاز روبالشتی های زیبا

پارچه، قیچی، سوزن، نخ هم رنگ پارچه، سنجاق معمولی و چرخ خیاطی از جمله وسایل مورد نیاز جهت دوخت روبالشتی است.

به سه نوع پارچه نیاز داریم. با استفاده از قیچی پارچه ها را به اندازه مورد نیاز ببرید. تکه های پارچه را با سنجاق به هم بچسبانید و در آخر با چرخ خیاطی و یا نخ سوزن به هم بدوزید.

ماندگاری و دوام و تاثیر آن در خرید

ماندگاری و دوام و تاثیر آن در خرید

قطعا نمی توان روبالشتی تهیه کرد که تا آخر عمر نیاز به خرید مجدد پیدا نکنید چرا که برای تنوع هم که شده باشد، دوباره فکر خرید به سرتان خطور می کند.

در هنگام خرید باید به ماندگاری توجه داشته باشید و نوعی را انتخاب کنید که تا ۵ سال حداقل دوام خوبی از خود نشان دهد، مثلا جنس بامبو و تنسل فوق العاده هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما