صادرات روبالشتی مخمل ساده ارزان به عراق

روبالشتی مخمل ساده از روبالشتی های پرفروش می باشد که با توجه به تنوع طرح و رنگ آن به صورت ساده و گل برجسته تولید شده‌اند را می توان به صورت مستقیم از تولید کننده های برتر در کشور خریداری کرد.

شرکت‌های تولیدی روبالشتی مخمل توانسته‌اند با توجه به نیاز بازار به تولید انواع مختلف کوسن و رو بالشتی بپردازند.

صادرات روبالشتی مخمل ساده ارزان به عراق

روبالشتی مخمل ساده

از آنجایی که شرکت پاندا یکی از برترین مراکز تولید و عرضه روبالشتی در کشور می‌باشد توانسته است روبالشتی های مخمل را که از زیبایی و فوق العاده ای برخوردار هستند را با نرخ بسیار مناسب در بازار عرضه نماید.

روبالشی های مخمل دارای دوام عمر بالا و انسجام تار و پود هستندو  می‌توانند به عنوان یک محصول بسیار مرغوب در تنوع طرح و رنگ اعم از مخمل نقره کوب، پارامونت و… از طریق شرکت پاندا آماده فروش به تمامی مراکز مختلف کشور شوند.

روبالشتی مخمل ساده

صادرات روبالشتی مخمل ساده

روبالشتی های مخمل ساده که به صورت تک رنگ تولید شده اند می توانند با تنوع رنگ های گوناگون شاد و ملایم به عنوان یک محصول صادراتی جهت صادرات به کشورهای مختلف بارگیری شوند.

کشور عراق از مراکزی می باشد که همواره راغب خرید روبالشتی باکیفیت ایرانی بوده است. روبالشتی مخمل ساده که با نرخ ارزان از مرکز تولیدی عرضه می گردد می‌تواند یک موقعیت عالی را برای تاجران به وجود آورد.

صادرات روبالشتی مخمل ساده

روبالشتی ارزان قیمت مخمل

نرخ های ارزان فروش روبالشتی برای صادرات از طریق خرید اینترنتی انجام می گیرد.

از عوامل اثرگذار بر قیمت از فروش روبالشتی مخمل، تک رو یا دور بودن آن و همچنین میزان ضخامت پارچه می باشد. با توجه به عوامل مختلف موثر در قیمت فروش روبالشتی شرکت پاندا توانسته است روبالشتی های مخمل با کیفیت را با نرخ بسیار شگفت انگیز جهت صادرات به عراق مهیا نماید.

جهت اطلاع از قیمت روبالشتی های صادراتی با شرکت تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما