صادرات پتو مینک اصفهان به بازار عراق

پتو مینک اصفهان یکی از پتوهایی میب اشد که ضمن برخورداری از ارزان ترین قیمت های فروش از گرما بخشی مطلوبی برخوردار هستند.

پتوهای مینک در ابعاد مختلف تولید شده‌اند. این پتوها که در مدل های گوناگون می باشند، می ‌توانند از کارخانه اصفهان با قیمت های بسیار ویژه‌ای مورد استفاده بسیاری از ارگان های دولتی و نظامی قرار بگیرند.

صادرات پتو مینک اصفهان به بازار عراق

پتو مینک اصفهان

پتوهای مینک که عموماً از رنگ بندی های تیره تولید شده‌اند می ‌توانند به صورت ساده و یا نقوشی خاص تولید و در بازار عرضه شوند.

کارخانه اصفهان همواره عمده محصولات خود را با فروش مستقیم در بازار همراه نموده است تا بتواند رضایت مشتریان خود را به سبب ارائه ارزانترین قیمت ها فراهم آورد. پتوی مینک یکی از محصولات ارز آور و پر سود در بخش صادرات می اشد.

پتو مینک اصفهان

پتوی قیمت مناسب مینک برای صادرات

از آنجا که صادرات پتو مینک به کشورهای مختلف بسیار رایج است، شرکت پاندا توانسته است در معرفی ارزانترین قیمت های پتو، پتوی مینک اصفهان را به مشتریان خود معرفی نماید. چرا که این مدل پتو با برخورداری از بهترین قیمت های فروش در بخش صادرات نیز می تواند مشتریان بسیاری را داشته باشد.

در خصوص دریافت اطلاعات از انواع پتوی مینک در وزن های مختلف می توانید با شرکت پاندا تماس بگیرید و برای صادرات اطلاعات لازم را کسب نمایید.

پتوی قیمت مناسب مینک برای صادرات

صادرات پتوی مینک به عراق

کشور عراق از جمله مراکزی است که می ‌تواند بازار فروش خوبی برای پتوی مینک داشته باشد. به همین جهت شما می توانید متنوع ترین مدل های پتوی مینک، نمدی و سربازی را برای این کشور با ارزان ترین قیمت ها انتخاب نمایید.

بازار عراق پذیرای متنوع ترین مدل‌های پتوی ایرانی با نرخ های ارزان می باشد. پس از فرصت پیش رو جهت بهره مندی از نرخ های ویژه با سود بسیار با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما