صادرات پتو لاله زنبق یک نفره به عراق

پتو لاله زنبق یکی از بهترین مدل های پتوی ایرانی می باشد که در سه سایز مختلف تولید شده است. طرح و ابعاد این پتو برای گروه های سنی مختلف در ابعاد استاندارد تک نفره دو نفره و کودک تولید شده است.

همانطور که می ‌دانید این پتو یکی از شاخص ترین محصولات تولید شده از کارخانه لاله مهرگان می باشد که با سابقه درخشان نسبت به ارائه کیفیت در دسترس مشتریان قرار می گیرد.

صادرات پتو لاله زنبق یک نفره به عراق

پتو لاله زنبق با قیمت مناسب

 کارخانه لاله مهرگان بهترین مدل های پتوی خود را با طرح و نقشی زیبا همراه نموده است.

پتوی زنبق نیز از پرفروش ترین محصولات این مجموعه تولیدی است که به صورت گل برجسته و ساده تولید شده است.

طراحان این محصول تولید تک رنگ و گلدار این پتو را با قیمت های بسیار مناسب همراه نموده‌اند. پتو های تک نفره با مدل زنبق قیمت‌های بسیار مناسبی را به صورت مستقیم از کارخانه دارند.

پتو لاله زنبق با قیمت مناسب

خرید پتوی تک نفره زنبق

شما می توانید این پتوهای زیبا را در ابعاد ۲۳۰ در ۲۱۰ سانتی متر و با وزن ۳ کیلوگرم خریداری کنید. این پتو از نظر ضخامت و وزن در دسته پتوهای سنگین قرار دارد و با گرما بخشی بسیار بالا همراه است.

با توجه به توضیحات فوق می توان گفت که این پتو به عنوان پتوی بسیار درجه یک و با کیفیت قابلیت صادرات به کشورهای گوناگون را دارد.

خرید پتوی تک نفره زنبق

صادرات پتو به کشور عراق

اگر به دنبال خرید پتوی درجه یک ایرانی هستید پتوهای زنبق تمامی شرایط لازم را دارا هستند. کشور عراق از جمله مراکزی است که همواره متنوع ترین طرح ها و رنگ های پتو به این کشور ارسال می ‌شود.

شما می توانید بهترین طرح های پتوی زنبق را در ابعاد تک‌ نفره برای این کشور با نرخ‌های ارزان صادرات کنید. این صادرات حتما با حاشیه سود بسیار مناسبی برای شما همراه خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما