صادرات روبالشتی جدید مخمل به پاکستان

روبالشتی جدید مخمل در مدل و طرح های مختلف تولید و ساخته می شود. این روبالشتی ها متناسب با سلایق مختلف تولید می شوند و به صورت عمده به فروش می رسد به این علت افراد می توانند به راحتی روبالشتی مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنند.

یکی از مهم ترین وسایل اتاق خواب سرویس خواب یا تخت خواب است که در انواع متنوع چوبی و … تولید می شوند. تخت در کنار انواع ملحفه، روبالشتی، روتختی و تشک کاربرد دارد که آنها علاوه بر راحتی، زیبایی را نیز به ارمغان می آورند.

پارچه مخمل از زمانهای قدیم در تهیه روبالشتی به کار می رفته است. پارچه مخمل هنوز هم در تهیه انواع لباس و وسایل خانه به خصوص جهیزیه کاربرد دارد، با این تفاوت که کیفیت و رنگ آن بسیار متنوع تر از قبل است. مخمل پارچه بسیار لطیف و پر طرفدار در بین هنرمندان صنعت طراحی و دوخت می باشد. جنس مقاوم، لطافت مطلوب و رنگ بندی متنوع از جمله ویژگی های آن است.

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت روبالشتی جدید مخمل

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت روبالشتی جدید مخمل

پارچه مخمل براساس کیفیت و ضخامت ممکن است قیمت های ممتفاوتی داشته باشد. انسجام بافت پارچه مخمل و جنس تار و پود و ارتفاع پرزها مهم ترین عوامل تاثیر گذار در ارزش آن است.

همچنین حک طرح های مختلف مانند گل رز، روی مخمل به شکلی که از کیفیت بخش های حک شده کم نشود و با دقت و ظرافت کافی اجرا شده باشد تاثیر زیادی روی قیمت آن می گذارد.

پارچه مخمل پارامونت

پارچه مخمل پارامونت

پارچه مخمل پارامونت مناسب برای انواع روبالشتی با بهترین قیمت در بازار به فروش می رسد. طرح های پارچه مخمل روبالشتی پارامونت بسیار نقش های زیبایی دارد که مدل های اشکی، ترمه و … دارد.

جنس این پارچه بسیار لطیف و بادوام است. بالشت های مربعی و مستطیلی و گرد با پارچه مخمل پارامونت نقشی زیبا می گیرد. این پارچه علاوه بر طرح های مختلف به صورت ساده و رنگی نیز تولید می گردند.

انواع روبالشتی براساس جنس و طرح

انواع روبالشتی براساس جنس و طرح

براساس جنس پارچه را می توان به نخی، مخمل، تریکو، ترمه، ساتن و بسیاری از مدل های دیگر تقسیم کرد. تزئینات کار شده روی روبالشتی نیز تنوع زیادی دارد. دوخت گل برجسته، گلدوزی، تکه دوزی و … نمونه هایی از آن است.

از نظر طرح روی پارچه نیز مدل های مختلفی مانند فانتزی، عروسکی، کودکانه، ساده، ابر و باد، رنگی، سلطنتی و … در بازار موجود است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما