صادرات پتو به عراق مارک نرمینه گل برجسته

صادرات پتو به عراق همواره با بهترین برندها انجام می گیرد. صادرکنندگان متناسب با سفارش مشتری عراقی اقدام به صادرات انواع پتو با کیفیت ها و قیمت های موردپسند مشتریان می نمایند.

بهترین پتوهای که همواره به عنوان پتوهای درجه یک ترین سفارشات بسیاری را برای صادرات شامل شده اند، پتوهای کارخانه نرمینه در مدل ضخیم و مسافرتی می باشد.

صادرات پتو به عراق مارک نرمینه گل برجسته

صادرات پتو به عراق

با توجه به اهمیت اقتصاد و میزان ارز آوری فوق‌العاده آن و بهبود گردش اقتصادی تاجران بسیاری در تلاش هستند تا با انتخاب بهترین محصولات به جذب مشتری بیشتر در کشورهای مختلف بپردازند. از بهترین محصولاتی که همواره مشتریان خارجی بسیاری طالب خرید ‌محصولات ایرانی هستند، انواع پتو می باشد.

کیفیت عالی پتوهای ایرانی موجب شده است تا صادرات این محصول با ارزان ترین قیمت ها به کشور عراق انجام بگیرد.

صادرات پتو به عراق

پتوی نرمینه صادراتی و قیمت مناسب

از بهترین انتخاب هایی که موجب شده است تا صادراتی موفق به وجود آید، پتوهای کارخانه نرمینه می باشد. پتوهای متفاوت تولید شده از این کارخانه با نام های نسیم، نگین، نرمین و… و انواع پتوهای ژله ای با قیمت های مختلف موجب شده است تا خریداران عمده در کشورهای همسایه به ویژه کشور عراق بتوانند متناسب با کیفیت های عالی این برند پتو تأمین کالای خود را با ارزان ترین قیمت ها به ثمر رسانند.

پتوی نرمینه صادراتی و قیمت مناسب

قیمت و خرید انواع پتو نرمینه

پتوهای تولیدی از کارخانه نرمینه با برخورداری از بهترین درجه بندی کیفی به ‌گونه‌ ای تولید شده اند که به عنوان پتوهای صادراتی بتوانند فروش مناسب ‌تری را داشته باشند.

از مهمترین عواملی که موجب شده است تا پتوی نرمینه به عنوان پتوی صادراتی درجه یک شناخته شود، تراکم بالا و کیفیت الیاف به کار گرفته شده در تولید پتو بوده است. راهنمایی های مشاوران در زمینه انتخاب پتو برای صادرات می تواند بسیار موثر برای کسب سود بیشتر باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما