پخش عمده پتو گل برجسته مسافرتی در اهواز

پخش عمده پتو در اهواز شامل طرح های بسیار شیک و زیبا از انواع ضخیم و مسافرتی می ‌باشد. این پتوها که به صورت ساده و گل برجسته هستند بازارهای فروش بسیار عالی را نه تنها در شهرهای جنوبی بلکه در تمامی نقاط مختلف کشور دارند.

با توجه به کیفیت های عالی این محصولات تولید شده ایرانی، خریداران عمده همواره با اتکا به این کیفیت ها محصولاتی شیک را سفارش داده اند.

پخش عمده پتو گل برجسته مسافرتی در اهواز

پتوی سبک مسافرتی گل برجسته

پتوهای مسافرتی از جمله پتو های بسیار پرکاربردی هستند که به صورت گل برجسته تولید شده اند. این پتو های پرفروش با داشتن نقوش گل برجسته و یا ساده به همراه رنگ بندی های مختلف ایده آل ترین گزینه برای شهرهای گرمسیری هستند. چرا که وزن سبک دارند و می‌توانند گرما بخشی متوسطی را ارائه کنند. بنابراین این پتوهای مسافرتی به عنوان پتو های روزانه بهترین انتخاب برای هر شخصی می باشد.

پتوی سبک مسافرتی گل برجسته

پخش عمده پتو در اهواز

نرمی و لطافت پتوهای ژله ای مسافرتی موجب شده است تا خریداران انتخاب آن را با رنگ بندی های گوناگون همراه سازند. مشتریان عمده واقع در اهواز برای ثبت سفارشات خود می ‌توانند با خرید غیر حضوری از تولید کننده علاوه بر اینکه نرخ های ارزان را دریافت می ‌کنند طرح ‌های به روز را نیز به دست آورند.

پتوهای ژله ای مسافرتی با امکان شستشوی راحت می توانند محصولاتی بادوام به شمار آیند. البته که توجه به نکات شستشوی صحیح نیز بسیار اهمیت دارد.

پخش عمده پتو در اهواز

قیمت عمده پتو برای خرید آنلاین

بخش فروش شرکت پاندا ارائه دهنده متنوع ترین مدل‌های پتوی سبک می باشد که می تواند طرح های عالی پتوهای ژله ای را با نام های سروین، تیسا و… ارائه دهد.

برای اطلاع از قیمت های فروش هر مدل پتوی تک نفره مسافرتی، خرید اینترنتی و آنلاین این محصولات را از کارخانه بدون هزینه انبار داری دریافت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما