پخش عمده روبالشی جدید عروس مخمل نقره کوب

روبالشی جدید عروس یک محصول بسیار ویژه و قیمت مناسب می باشد که شرکت پاندا توانسته است متنوع ترین مدل‌های آن را برای خریداران عمده عرضه نماید.

با توجه به فروش ویژه مدل های متنوع روبالشی عروس از شرکت پاندا، خریداران عمده می توانند دوخت های بسیار شیک و محکم و روبالشی را با رنگ های بسیار متنوع و شاد مستقیم از تولیدی دریافت نمایند.

پخش عمده روبالشی جدید عروس مخمل نقره کوب

روبالشی نقره کوب زیبا وبا دوام

مدل های پرفروش روبالشی برای جهیزیه، روبالشی های مخمل نقره کوب می باشد. این روبالشی ها که به عنوان روبالشی های لوکس نیز شناخته شده‌اند می ‌توانند ضمن داشتن طرح های متنوع به عنوان روبالشی های مستحکم و با دوام به فروش برسند.

پارچه های مورد استفاده در دوخت روبالشی های مخمل نقره کوب بسیار ضخیم و بادوام هستند به گونه‌ای که بافت نقوش نقره کوب آن بر اثر شستشو از بین نمی رود. بنابراین شما می توانید طرح های گلدار این مدل روبالشی را به صورت تک رو و یا دو رو خریداری کنید.

روبالشی نقره کوب زیبا وبا دوام

روبالشی جدید عروس

یکی از پیشنهاد های ویژه شرکت پاندا به خریداران عمده روبالشی های شیک مخصوص نو عروسان، روبالشی های مخمل نقره کوب می باشد.

این مدل رو بالشی از طریق ثبت سفارش غیر حضوری می تواند نرخ های بهتری را در بر داشته باشد.

جهت استعلام قیمت انواع دوخت متنوع این روبالشی به همراه اطلاعات از میزان ضخامت پارچه و کیفیت آن با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

روبالشی جدید عروس

استعلام قیمت روبالشی

یقیناً مجموعه پاندا می ‌تواند با ارائه جدیدترین طرح های روبالشی مخمل نقره کوب بهترین شرایط را برای خریداران عمده فراهم سازد.

شرکت پاندا یک مرکز عمده عرضه انواع روبالشی می باشد. بهترین برندهای خارجی تولید شده از روبالشی با پارچه های بسیار با کیفیت از این مرکز عرضه می شود.

جهت دریافت قیمت ها با کارشناسان فروش در ارتباط باشید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما