خرید عمده روبالشتی طرح فرش مخمل

روبالشتی طرح فرش یکی از روبالشتی های بسیار زیبا و لوکس می باشد که همواره از گذشته تاکنون مشتریان بسیاری را به خود اختصاص داده است.

با توجه به تنوع رنگ ها و طرح های روبالشتی های تولید شده باید گفت که این از روبالشتی ها که به عنوان روبالشتی شانل تولید می گردند هرچند قیمت های بالایی را دارند اما  با نقوش زیبای خود می توانند نظر هر مخاطبی را به خود جذب نمایند.

خرید عمده روبالشتی طرح فرش مخمل

کیفیت روبالشتی طرح فرش

نسبت به کیفیت این نوع از روبالشتی ها باید گفت که بافت پارچه بسیار متراکم می باشد و از ثبات رنگ در هنگام شستشو برخوردارند.

از آنجا که این روبالشتی ها به عنوان روبان تزئینی استفاده می‌شوند به صورت تک رو تولید می گردند. این محصول می‌تواند با برخورداری از انواع دوخت، قیمت‌های متفاوتی را برای فروش در بر بگیرد.

کیفیت روبالشتی طرح فرش

انواع روبالشتی مخمل شانل

ضخامت پارچه مورد استفاده در دوخت روبالشتی طرح فرش یا همان شانل ضخیم می باشد. بنابراین از نظر دوام عمر می توانند سالیان سال مورد استفاده قرار بگیرند.

روبالشی طرح فرش به صورت قاب دار می باشد. این نوع از این طرح ها که با بافت پارچه انجام می گیرد با کیفیت عالی می توانند به عنوان روبالشتی درجه یک در بازار مورد خرید و فروش قرار بگیرند.

انواع روبالشتی مخمل شانل

خرید عمده روبالشتی مخمل

با توجه به طرح‌های مختلف روبالشتی تولید شده شما می توانید با روبالشتی های شانل را از بهترین تولیدی ها با برندهای معتبر تنها با یک تماس ثبت سفارش برای خرید عمده نمایید.

مجموعه پاندا روبالشتی های شانل را با بهترین قیمت ارائه می دهد.  جهت کسب اطلاع از کیفیت پارچه مورد استفاده در دوخت روبالشتی طرح فرش می توانید با کارشناسان تماس حاصل نمایید. چرا که بافت گل برجسته و یا مخمل زرک دار می توانند از عوامل موثر در قیمت فروش روبالشتی باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما