مرکز خرید پتو نوزادی نرمینه در بازار

مرکز خرید پتو نوزادی می تواند با ارائه متنوع ترین کیفیت ها پاسخگوی نیاز مشتریان خود باشد. از بهترین طرح ها و رنگ های پتو می‌توان به پتوهای کارخانه نرمینه اشاره کرد. پتوهای کودک در ابعاد گوناگون تولید شده اند.

با توجه به اینکه قیمت های فروش این محصولات بر اساس ابعاد و ضخامت تعیین می شود می تواند برای خرید عمده قیمت های مختلفی را در بر داشته باشد.

مرکز خرید پتو نوزادی نرمینه در بازار

مرکز خرید پتو نوزادی

کارخانه نرمینه مرکز معتبر برای خرید پتوی درجه یک ایرانی می باشد. همانطور که مستحضر هستید محصولات تولید شده از این کارخانه برای بزرگسالان با قیمت های بسیار مناسب و طرح‌های گوناگون همراه است.

همچنین محصولات این مرکز برای کودکان نیز شامل ابعاد مختلف و طرح گوناگون برای گروه های سنی متفاوت بوده است.

با در نظر گرفتن به ابعاد و بازار فروش خود بهترین انتخاب ها را از این برند خواهید داشت.

مرکز خرید پتو نوزادی

انواع پتوی کودک برند نرمینه

یکی از پر فروش ترین مدل های پتو کارخانه نرمینه برای کودکان ابعاد ۱۱۰ در ۱۴۰ سانتیمتر می باشد که با وزن ۸۵۰ گرم تولید شده است. این پتو با داشتن نقوش برجسته و بدون پرزدهی ایده آل ترین مدل پتو برای کودکان خواهد بود.

از مدل های دیگر این پتوها می توان به ابعاد ۱۱۰ در ۸۰ سانتیمتر اشاره کرد. این پتو نیز با فروش بالا به عنوان پتوی نوزادی در بازار عرضه می ‌شود. تولید این محصولات به صورت ساده و گل برجسته بوده است. بنابراین با اعتماد به برند نرمینه شما یقینا می توانید محصولاتی بسیار شیک را دریافت کنید.

انواع پتوی کودک برند نرمینه

خرید بی واسطه پتو از کارخانه

از آنجا که نرخ های فروش این کارخانه بی واسطه برای شما بهتر خواهد بود، شرکت پاندا توانسته است به عنوان پل ارتباطی محصولات درخواستی را از کارخانه عرضه نماید.

برای انتخاب مدل های دخترانه و پسرانه پتو شما می توانید از طریق این مرکز  با کارشناسان جهت ثبت سفارش در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما