فروش اینترنتی بالش فانتزی عروسکی

بالش فانتزی عروسکی ، دارای بسیاری از طرح ها و مدل های دخترانه و پسرانه می باشد. بالش های فانتزی، امروزه بسیار مورد توجه و استقبال  کودکان قرار گرفته است و از پرفروش ترین بالش ها می باشد.

بالش های فانتزی برای کودکان بسیار دوست داشتنی و هیجان انگیز می باشد، به همین دلیل می توانیم از این بالش ها در هدیه دادن به کودکان و نوجوانان خود و دیگران استفاده کنیم.

تنوع رنگ، تنوع طرح، دوخت تمیز، قابل شست و شو بودن و … از مزیت های این بالش ها می باشد، و به همین دلیل می تواند مورد پسند بسیاری از افراد با سلیقه های مختلف باشد.

تولید بالش عروسکی فانتزی دخترانه

تولید بالش عروسکی فانتزی دخترانه

بالش های فانتزی عروسکی هم در طرح های دخترانه و هم در طرح های پسرانه قابل تولید می باشد. از جمله بالش های عروسکی  دخترانه می توان به؛بالش های نمدی، بالش های طرح ستاره، بالش طرح گربه، طرح ماه، بالش های طرح باب اسفنجی و … اشاره کرد که با طراحی بسیار ظریف و زیبا و بادوام تولید شده اند.

بالش فانتزی عروسکی مدل مینیون بزرگ

بالش فانتزی عروسکی مدل مینیون بزرگ

این مدل از انواع مدل های بالش فانتزی عروسکی می باشد، که برای ساخت این بالش ها از بهترین و نرم ترین پارچه های مخمل و نمد استفاده می شوند. بالش های عروسکی مینیون در رنگ زرد و در ابعاد  ۵۵*۴۵ سانتی متر تهیه می شوند.

بالش های فانتزی چه کاربردهایی دارند؟

بالش های فانتزی چه کاربردهایی دارند؟

بالش های فانتزی کاربرد های مختلفی دارند، از این بالش ها می توانیم به عنوان عروسک برای کودکانمان و بالش خواب آنها استفاده کرد.همچنین از این بالش ها می توان به عنوان دکوری در اتاق کودکان، بالش تزئینی روی مبل و … مورد استفاده قرار داد.

یکی از طرح های بالش فانتزی عروسکی بالش های گردنی می باشد که خود دارای طرح های متعددی است و دارای ارتفاع استانداردی می باشد که می تواند از سر و گردن کودکان محافظت  نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما