روتختی های زیبای دخترانه | قیمت روتختی یک نفره فانتزی | پاندا

روتختی های زیبای دخترانه

روتختی های زیبای دخترانه با طرح های فانتزی از قبیل السا و انا، روتختی دختر توت فرنگی، روتختی طرح قلب، روتختی کیتی، سیندرلا، میکی موس و … سفارش دهید. خرید عمده روتختی، با آفرها و درصد تخفیف هایی که اعمال می شود، بهترین قیمت های ممکن را در اختیار شما خریداران قرار می دهد.

روتختی های زیبای دخترانه ، امروزه با توجه به صنعتی که در چاپ روتختی مورد استفاده قرار می گیرد، با طرح های جذاب و جالب زیادی قابلیت دوخت و تولید را دارند و مجموعه پاندا، یکی از موقعیت هایی می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید برای خرید عمده روتختی، اقدام نمایید.

روتختی دخترانه السا و انا از نمونه طرح های پرفروشی هستند که اگر شما، متقاضی خرید روتختی با رنگ آبی و یا صورتی باشید، می توانید این طرح را انتخاب نمایید و انواع نمونه های سه بعدی، پلی استر در حال تولید می باشند.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی یک نفره سه بعدی | روتختی یک نفره سه بعدی دخترانه

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی یک نفره سه بعدی | قیمت روتختی یک نفره سه بعدی

[/tie_slide]

[tie_slide] روتختی یک نفره سه بعدی | روتختی یک نفره پسرانه سه بعدی [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی یک نفره سه بعدی | خرید روتختی یک نفره سه بعدی [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی یک نفره سه بعدی | کاور روتختی یک نفره سه بعدی [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی یک نفره سه بعدی | روتختی یک نفره دخترانه سه بعدی [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

اجزای روتختی یک نفره سه بعدی

یک سرویس روتختی، بسته به قیمت و جنس و همچنین گروه هایی که قصد استفاده از آن را دارند، می تواند از اجزا و بخش های متفاوتی تشکیل شده باشد.

در خصوص مدل روتختی های سه بعدی یک نفره، باید گفته شود که این محصول به صورت سرویس چهار تکه، دوخته و تولید می شود و این چهار بخش، شامل دو روبالشی، روتشکی کش دوزی شده به همراه یک لحاف می باشد.

جنس پارچه های نرم و لطیف مورد استفاده برای دوخت روتختی یک نفره و یا دونفره سه بعدی، عاملی بر طول عمر بیشتر و کیفیت هر چه بهتر این محصول می شود.

روتختی دخترانه سه بعدی عروسکی

اگر بخواهیم به طرح های مورد استفاده برای دوخت و تولید روتختی اشاره نماییم، طرح های عروسکی، از کارایی بیشتری برخوردار هستند و این قابلیت هم وجود دارد که بتوان از طرح ها و شخصیت های کارتونی هم برای دوخت سرویس های روتختی سه بعدی، استفاده نمود.

روتختی های عروسکی دخترانه، تنوع در رنگ و طرح بسیار زیادی دارد و روتختی های دختر توت فرنگی، روتختی سیندرلا، سفید برفی، موانا، عصر یخبندان، مینیون و باب اسفنجی از انواع طرح هایی هستند که تولید شده و می توانید در این مرکز، برای سفارش آن ها اقدام نمایید.

[tie_slideshow]

[tie_slide] روتختی دخترانه ایرانی | روتختی دخترانه ارزان [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دخترانه ایرانی | روتختی دخترانه نوجوان [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دخترانه ایرانی | روتختی دخترانه یک نفره [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دخترانه ایرانی | روتختی دخترانه شیک [/tie_slide]

[tie_slide] روتختی دخترانه ایرانی | روتختی دخترانه اسپرت [/tie_slide]

[/tie_slideshow]

روتختی دخترانه ایرانی پارچه پلی استر

روتختی دخترانه ایرانی تولید شده با پارچه پلی استر را به عنوان نمونه سرویس های روتختی خوب و ارزان قیمت می توان معرفی نمود که این نوع پارچه ها هم به نوبه خود، برای استفاده در فصول مختلف سال، مناسب خواهند بود.

مزیت روتختی پلی استر بر دیگر نمونه کارهای عرضه شده، می تواند مربوط به قیمت خوب، طرح های متنوع، رنگ ثابت و طول عمر به نسبت خوب آن باشد تا بتوان برای افراد مختلف، پیشنهاد نمود.

خرید عمده مدل های جدید روتختی دونفره

در صورتی که متقاضی خرید عمده روتختی دونفره هستید و در این مسیر، ویژگی هایی همچون دارا بودن طرح های جدید، قیمت مناسب و همچنین دسترس پذیری آسان، مورد نظر شما می باشد، می توانید همکاری خود را با مجموعه پاندا آغاز نمایید.

شرکت پاندا، علاوه بر آن که تولیدات خود را در زمینه سرویس های روتختی به انجام رسانیده، به خوبی توانسته اقدام به ایجاد شرایط و ساختارهای لازم برای فروش عمده نماید.

این ساختار فروش، به گونه ای است که از سراسر کشور و همچنین دیگر کشورها، قابلیت و شرایط لازم برای ثبت سفارش عمده را فراهم می آورد.

شرکت پاندا خواب

سفارش اینترنتی روتختی دختر توت فرنگی

روتختی دختر توت فرنگی از روتختی های زیبای دخترانه می باشد که در کنار مدل های دیگری همچون سوفیا، سیندرلا و …، امکان عرضه مستقیم آن وجود دارد.

مزیت سفارش عمده روتختی به صورت اینترنتی، این خواهد بود که واسطه ها کنار گذاشته شوند، زمان سفارش و تحویل محصول، کوتاه تر شده و از طرفی، شاهد کاهش هزینه های مربوط به حمل و نقل و جا به جایی باشیم و اگر شما هم خواهان بهره مندی از این مزیت های همکاری هستید می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما