تشک یک نفره مسافرتی قیمت مستقیم کارخانه

تشک یک نفره مسافرتی قیمت مناسبی از سمت کارخانه تولید کننده خواهد داشت که همین مسئله سبب شده تا خرید عمده تشک برای امور صادراتی و یا پخش را مناسب نماید. هم اکنون شرکت پاندا خواب، با دارا بودن توانایی لازم برای ارسال سفارشات خرید تشک مسافرتی به شهرهای مختلف، این امکان را فراهم ساخته تا شما هم بتوانید برای سفارش سریع و آسان، اقدام نمایید.

تشک مسافرتی آکاردئونی

تشک مسافرتی آکاردئونی، از یک لایه به نام آکاردئون تشکیل شده است که عاملی برای کیفیت بهتر این مدل تشک ها خواهد بود. از مشخصات تشک مهمان، می توان به نوع بسته بندی کم حجم، سبک بودن، قیمت ارزان و دارا بودن تنوع در رنگ و وزن آن ها می باشد. مزیت استفاده از لایه آکاردئون در داخل تشک مهمان، می توان به عدم جا انداختن و خوابیدگی تشک اشاره نمود.

فروش عمده تشک مسافرتی

سایت فروش عمده تشک مسافرتی

سایت به عنوان یک ابزار ارتباطی سریع و کم هزینه، در امر فروش عمده تشک مسافرتی، کمک بسیاری نموده است به گونه ای که هم اکنون، با عرضه انواع مدل تشک مهمان، به خوبی توانسته ایم به رفع نیاز خریداران این حوزه، کمک نماییم.

از مشخصات یک تشک مسافرتی خوب و باکیفیت، می توان به لایه پارچه بافت ژاکارد صد در صد پلی استری و پر شده با الیاف درجه یک لایکو اشاره نمود.

این تشک سفری با سایز 200*90 سانتیمتر تولید می شود که برای شما، شرایط ساده ای برای خرید عمده را فراهم ساخته ایم.

تشک مسافرتی ارزان

مرکز خرید تشک مسافرتی ارزان

مرکز خرید تشک مسافرتی به دلیل این که مستقیم از کارخانه تولید کننده، انواع مدل تشک را در اختیار شما قرار می دهد، در نتیجه می تواند یکی از موقعیت های خوب برای سفارش تشک ارزان به حساب آید.

تشک با لایه ترموباند و لایه اسفنج رول، از نمونه تشک های خوب و باکیفیت محسوب می شود که شما در سفارشات خود می توانید مورد انتخاب قرار دهید.

تشک یک نفره ارزان

قیمت تشک یک نفره ارزان

در خرید عمده تشک یک نفره، در نظر داشته باشید که دریافت قیمت ارزان، مهم ترین شاخصه ای می باشد که از سمت مشتریان، مد نظر قرار داده می شود.

شرکت پاندا خواب، در تولید تشک مسافرتی خود، از الیاف مرغوب، فوم آکاردئونی با ضخامت های مختلف و پارچه فلامنت با رنگ بندی های گوناگون، استفاده می نماید که این مسئله، به ارائه تنوع بیشتر، کمک می نماید.

دریافت لیست قیمت روز تشک را می توانید با یک تماس، به انجام رسانید.

تشک یک نفره مسافرتی قیمت

تشک یک نفره مسافرتی قیمت مستقیم کارخانه

تشک یک نفره مسافرتی قیمت عمده فروشی متفاوتی در بازار دارد.

بسته به این که شما در خرید عمده تشک، چه معیار و اولویت هایی را مد نظر قرار می دهید، می تواند تعیین کننده نوع پیشنهادات ما برای شما باشد.

به طور مثال، برای خرید تشک ارزان قیمت، می توانید تشک 1800 گرمی با لایه آکاردئونی بدون زیپ را انتخاب نمایید و این مرکز، تمامی مدل تشک های مسافرتی را به شما عرضه می نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما