قیمت بالش هتلی | بالش ارزان الیاف | شرکت پاندا

قیمت بالش هتلی

قیمت بالش هتلی تولید شده با ارزان ترین و بهترین الیاف موجود در بازار از طریق مجموعه پاندا، با شرایط ایده آلی ارائه می شود که شرایط همکاری با هتل های سراسر کشور را فراهم ساخته است. برای سفارش عمده و مستقیم انواع بالش سفید با الیاف مورد نظر خود، می توانید با ما در تماس باشید.

امروزه در صنعت تولید کالای خواب، محصولات و ملزومات گسترده ای در حال تولید می باشد که از جمله آن ها می توان به بالش ها اشاره نمود و تولید بالش، با توجه به نوع مصرفی که برای زمینه های گوناگون دارد، می تواند با الیاف و مشخصات و ویژگی های گوناگونی انجام پذیرد که بدون شک، برروی قیمت تمام شده این محصول هم تاثیر گذار خواهد بود.

هم اکنون نیز در مجموعه پاندا با تولید نمونه های متنوع بالش، از جمله بالش های هتلی، این قابلیت ایجاد شده که بتوانیم برای فروش عمده آن ها هم اقدام نماییم.

بالش هتلی با الیاف میکروفایبر

بالش هتلی با الیاف میکروفایبر

نرمی و لطافت در خصوص بالش، به عنوان ویژگی های بارز و اصلی محسوب می شوند که سبب تمایز محصولات مختلف در بازار می شود و یکی از عوامل اصلی در دستیابی به چنین شاخصه هایی، نوع الیاف مورد استفاده برای پر کردن بالش خواهد بود.

الیاف میکروفایبر، نسل جدید و پرکاربردی از الیاف در صنعت کالای خواب می باشد که از این الیاف به جهت پر کردن بالش و همچنین انواع تشک، لحاف و … هم استفاده می شود و مزیت آن به نسبت دیگر الیاف، می تواند مربوط به سبکی و حجم بالای آن باشد که همین مسئله، قیمت های مقرون به صرفه را هم به دنبال خواهد داشت.

سفارش مستقیم انواع بالش

سفارش مستقیم انواع بالش

با تولیداتی که در عرصه بالش به انجام رسانیده ایم، در تلاش هستیم تا این محصول را با یک قیمت مناسب هم به دست مشتریان برسانیم.

یک دست از مشتریان ما، هتل ها و مهمان خانه ها هستند که بدون شک، یکی از شاخصه ها و اولویت های این نوع از مشتریان، خرید ارزان بالش خواهد بود و به دنبال بالش هایی هستند که قیمت های مقرون به صرفه ای داشته باشد.

بدون شک، رسیدن به این خواسته، در نتیجه خرید مستقیم، به بهترین شکل ممکن، امکان پذیر خواهد بود و این که شما بخواهید به انجام این کار، یعنی سفارش عمده بالش اقدام نمایید، از طریق این مرکز، امکان پذیر شده است.

بالش طبی موج دار

بالش طبی موجدار

تولیداتی که در زمینه بالش های طبی انجام می شود، باز هم شامل تنوع و گستردگی خواهد که بخشی از این تنوع به جهت ارتفاع بالش خواهد بود به گونه ای که در دو ارتفاع بلند و کوتاه، تولید این نوع بالش ها انجام می شود.

مموری فوم به همراه پارچه های صد در صد پنبه ای هم از جمله اجزای تشکیل دهنده این نوع بالش ها خواهند بود که از بروز حساسیت و همچنین عرق کردن، جلوگیری می نماید و مزیت دیگر آن، حالت گیری، متناسب با شکل بدن می باشد تا در نتیجه آن، گردن در یک زاویه مناسب و درست، قرار بگیرد.

این نوع تولیدات بالش هم با کیفیت خوب و استاندارد، قابل عرضه از طریق مجموعه پاندا خواب، به صورت عمده می باشد که شما امکان سفارش عمده این محصولات را دارید.

شرکت پاندا خواب

خرید بالش طبی بامبو

الیاف بامبو و تنسل، به عنوان یکی از بهترین پارچه هایی هستند که در صنعت تولید بالش و ملزومات خواب، مورد استفاده قرار می گیرد و عاملی برای افزایش سطح کیفیت و همچنین بازدهی بهتر این محصول خواهد بود و برای پر کردن این نوع بالش ها هم، الیاف میکروفایبر، بیشترین میزان استفاده را خواهد داشت.

به هر حال در میان محصولات شرکت پاندا، انواع نمونه بالش، برای زمینه های مصرفی مختلف، وجود دارد که شما برای سفارش عمده هر یک از آن ها می توانید با ما در تماس باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما