قیمت پتو ایرانی یک نفره | صادرات پتو گل برجسته زنبق | پاندا

قیمت پتو ایرانی یک نفره

قیمت پتو ایرانی یک نفره گل برجسته زنبق، این محصول را برای صادرات به کشورهای مختلف، مناسب نموده است. صادرات پتو گل برجسته به خارج از کشور، می تواند برای بازارهایی همچون افغانستان، آذربایجان، عراق و … مناسب باشد که به همین منظور، می توانید همکاری بی واسطه با کارخانه داشته باشید.

در میان کارخانجات تولید کننده پتو ایرانی، کارخانه پتو لاله مهرگان هم توانسته موفقیت های کثیری را در این بازار، به دست آورد که این موفقیت ها، به دلیل تجربه و همچنین به کارگیری ماشین آلات پیشرفته بافت پتو بوده است.

اما اگر بخواهید به تجارت محصول پتو اقدام نمایید، خوب است بدانید که که این تجارت، نیازمند شناخت محصولات متنوع یک کارخانه پتو بافی داشته و از طرفی، روش خرید هم عاملی موثر بر دریافت یک قیمت خوب خواهد بود.

شرکت پتو زنبق

بافت پتو لاله طرح زنبق

پتو لاله طرح زنبق به عنوان یک محصول پرفروش شرکت تولیدی پتو لاله مهرگان قم می باشد که بافت این مدل پتو، در دو نوع گل برجسته طرح دار و تک رنگ انجام شده است.

پتو یک نفره زنبق دارای وزن بین 2300 تا 2500 گرم می باشد که بسته بندی آن در کارتن های 14 عددی به بازار مصرفی عرضه می شود.

قیمت پتوی زنبق یک نفره

بهترین فرصت برای خرید عمده پتو از درب کارخانه

بدون اغراق می توان گفت که درب کارخانه تولید پتو، می تواند بهترین موقعیت برای سفارش انواع پتو گل برجسته باشد اما برای مشتریانی که دسترسی مستقیم به درب کارخانه ندارند، چگونه می توان بستر لازم برای رسیدن به این امر را فراهم ساخت؟

فروش عمده پتو به صورت اینترنتی، راهکاری است که این روزها، مجموعه پاندا به کار گرفته تا دسترس پذیری بی واسطه را برای مشتریان، امکان پذیر نماید.

شرکت پاندا خواب

کشورهای مقصد برای صادرات پتو کدامند؟

حجم بالای تولیدات پتو در کشور ما، عاملی شده تا این روزها شاهد تقاضاهای زیادی برای همکاری از سمت کشورهای مختلف باشیم.

صادرات پتو به ترکمنستان، ارمنستان، عراق، آذربایجان و افغانستان از جمله مواردی هستند که هم اکنون در حال انجام می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما