لیست قیمت بالش های فانتزی طرح جدید

قیمت بالش های فانتزی ، در انواع طرح ها و مدل های مختلف دخترانه و پسرانه در سایت های معتبر ارائه شده است و به صورت عمده به فروش می رسد.

بالش های فانتزی با انواع طرح های عروسکی، بالش فانتزی در طرح های میوه ای، بالش فانتزی در طرح خوراکی های خوشمزه و محبوب نظیر دونات، کاپ کیک و …، بالش های فانتزی طرح حیوانات، طرح عناصر طبیعی نظیر ابر، ماه، خورشید و … تولید می شود.

استفاده از ایده های جذاب، چهره های محبوب و دوست داشتنی و  طرح های بامزه در تولید بالش ها سبب شده است بالش های فانتزی طرفداران زیادی پیدا کنند.

آیا بالش های فانتزی قابل شست و شو هستند؟

آیا بالش های فانتزی قابل شست و شو هستند؟

بالش های فانتزی در انواع طرح ها به گونه ای ساخته شده اند که بعد از کثیف شدن آن ها هیچگونه نگرانی و ناراحتی نداشته باشیم چرا که به راحتی در ماشین لباسشویی قابل شست و شو هستند و نیازی به خارج کردن پشم یا پنبه ی داخل بالش ها ندارد.

قیمت بالش های فانتزی طرح های میوه ای

قیمت بالش های فانتزی طرح های میوه ای

بالش فانتزی کودک در انواع طرح های میوه از ایده های خلاقانه می باشد. این بالش ها با پرینت سه بعدی ساخته می شوند، به همین دلیل این بالش ها ظاهری طبیعی دارند. قیمت عمده ی این بالش ها با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت  در سایت های معتبر در اختیار مشتریان قرار داده شده است و با کم ترین هزینه می توانیم صاحب بالش های فانتزی طرح میوه شویم.

طراحی بالش های فانتزی عروسکی طرح استیکر چگونه است و ابعاد حدودی آنها چقدر است؟

طراحی بالش های فانتزی عروسکی طرح استیکر چگونه است و ابعاد حدودی آنها چقدر است؟

بالش عروسکی فانتزی با طرح استیکر در مدل های مختلف قابل تولید می باشد. امروزه در گوشی های هوشمند در تلگرام و دیگر برنامه هایی که وجود دارد می دانید که ایموجی های متنوع و گسترده ای وجود دارد و تولید کنندگان از این شکلک ها ایده گرفته و بالش های عروسکی فانتزی تولید کرده اند. این بالش ها به صورت گرد و در سه سایز کوچک، متوسط، بزرگ، طراحی شده اند. ابعاد حدودی این بالش ها ۳۵*۳۵ و ۶۷*۶۷ سانتی متر می باشد. برای تولید این بالش ها از پارچه های زرد رنگ استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما