لیست قیمت بالش های فانتزی کودک تولیدی پاندا

بالش های فانتزی کودک از انواع بالش های پرفروش می باشد که توجه به نیازها و سلایق کودکان و نوجوانان موجب شده است تا تولید کنندگان به فکر استفاده از جدیدترین طرح های محبوب برای این گروه سنی باشند.

شرکت پاندا یک مرکز تولیدی و پخش انواع بالش فانتزی را برعهده دارد. بالش های کودک یکی از بالش های پرفروش می باشد که با توجه به ابعاد مختلف و طرح های گوناگون اقدام به فروش آن به صورت عمده نموده است.

لیست قیمت بالش های فانتزی کودک تولیدی پاندا

بالش های فانتزی کودک

خریداران عمده با توجه به قیمت های اعلام شده نسبت به فروش محصول می‌تواند بر اساس سلایق خود و نیاز بازار اقدام به خرید محصولی خاص نمایند.

شرکت پاندا با توجه به شخصیت های محبوب کارتونی، تولیدات جدید را بر مبنای استفاده از طرح ها و شخصیت های کارتونی قرار داده است بر همین مبنا می توان بالش های فانتزی کودک را در طرح های دخترانه و پسرانه به صورت عمده خریداری کرد.

بالش های فانتزی کودک

خرید بالش فانتزی ایرانی درجه یک

با توجه به کیفیت های حاصل از دوخت بالش های فانتزی می‌توان گفت این بالش ها هم رده بالش های خارجی بوده با این تفاوت که قیمت های بسیار مناسب تری دارند.

این بالش های فانتزی ضمن داشتن کارایی مختلف می‌توانند با داشتن بهترین کیفیت بدون ایجاد حساسیت انتخاب عالی برای بازی بچه ها باشد.

خرید بالش فانتزی ایرانی درجه یک

لیست قیمت عمده بالش کودک

تصمی برای خرید مستقیم از تولیدی می تواند نرخ های فروش بسیار بهترین را برای شما به همراه داشته باشد. با انتخاب مجموعه پاندا می توانید با جدیدترین بالش های فانتزی کودک روبه رو شوید.

لیستی از انواع بالش های تولید شده در دسته بالش های عروسکی و فانتزی به همراه کد محصول برای انتخاب راحت تر شما آماده شده است.

بالش های فانتزی با طرح های مختلف در جنس مخمل تولید شده‌اند عموماً سفارش های بیشتری را برای خرید شامل می‌شوند. قیمت های فروش این بالش های فانتزی مخملی متناسب با ابعاد و میزان مصرف الیاف متغیر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما