قیمت تشک طبی فنری ویستر دونفره

تشک طبی فنری ویستر که با اندازه های دونفره استاندارد تولید شده باشند، با مدل هایی همچون ناژین، جیوا، مارینا و … به همراه بهترین قیمت ها برای عرضه مستقیم، انتخاب شده اند.

تشک های ویستر

یکی از دیگر برندهای ارائه دهنده تشک های طبی و فنری در ایران، مربوط به تشک های ویستر می باشد که این گروه تولیدی، عرضه کننده تشک های خوب و استاندارد و متناسب با نیاز خانواده ها می باشد و تمامی تشک ها برای فروش عمده، از طریق این سایت هم ارائه می شود.

تشک طبی فنری

تشک طبی فنری ویستر ویستا

ویستا به عنوان یک مدل خوب از تشک های فنری ویستر می باشد که تولید این دسته از تشک های فنری، علاوه بر این که در سایزهای تک نفره و دونفره انجام می شود، دارای نمونه های نوزاد و نوجوان نیز می باشد.

فنر بونل هم یکی از دیگر ویژگی هایی است که در چنین تشک هایی وجود دارد و استفاده از عایق حرارتی نمد ترموفلت در چنین تشک هایی، عاملی برای استحکام بیشتر آن می شود.

اگر برای خرید عمده تشک این دسته از تشک های ویستا ویستر را انتخاب نموده اید، در نظر داشته باشید که می توانید از تضمین کیفیت سه ساله آن، بهره مند شوید.

تشک فنری

تفاوت فنرمنفصل و فنرمتصل در تشک فنری

شرکت تولیدی تشک ویستر، در تولید تشک های فنری خود، از دو استاندارد فنر متصل و فنر منفصل استفاده می نماید.

تشک های فنر متصل از قیمت های ارزان تری به نسبت فنر منفصل برخوردار هستند و معمولا درجه نرمی بیشتری خواهند داشت.

اما ویژگی دیگری که در خصوص تشک های فنری متصل می توان بیان نمود، طول عمر پایین تر آن ها و همچنین ایجاد سر و صدای بیشتر به دلیل اصطکاک میان فنرها باشد.

تشک طبی فنری ویستر

سفارش عمده تشک طبی فنری ویستر

در جهت عمده فروشی تشک های ویستر با انواع مدل های طبی و فنری، اینترنت توانسته بهترین ابزار ارتباطی میان ما و مشتریان باشد که به همین منظور شما هم از همین طریق می توانید ضمن شناخت تشک های مختلف ویستر، برای سفارش عمده آن ها اقدام به تماس نمایید.

عرضه مستقیم این سایت در خصوص تشک های ویستر، یک موقعیت خوب و ایده آل برای همکاری به حساب می آید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما