کالای خواب پاندا
خانه / تشک مسافرتی / قیمت تشک مسافرتی یک نفره بدون آکاردئون

قیمت تشک مسافرتی یک نفره بدون آکاردئون

قیمت تشک مسافرتی یک نفره در نمونه های با لایه آکاردئون و بدون آکاردئون و در وزن های مختلفی ارائه می شود. در صورتی که خواهان خرید عمده تشک سبک ارزان قیمت در اصفهان هستید، محصولات پاندا خواب به خوبی می تواند نیاز شما را رفع نماید که برای ثبت درخواست های خود می توانید با ما در تماس باشید.

صادرات تشک

تولیدات تشک مسافرتی در شهر اصفهان و توسط تولیدی پاندا خواب، با کیفیت خوبی در حال انجام می باشد به گونه ای که توانسته نیاز مشتریان خود را به خوبی رفع نماید. تشک های تولیدی این مجموعه بر پایه وزن و اندازه استاندارد انجام می شود که موقعیت صادرات تشک را هم فراهم ساخته است.

تشک مسافرتی

فروش عمده تشک مسافرتی

تشک مسافرتی با استفاده از متریال مختلفی تولید می شود که این مسئله به طور مستقیم بروی حجم فروش عمده تشک، تاثیر می گذارد.

به طور مثال، مشتریانی که به دنبال تشک ارزان قیمت هستند، تشک هایی با وزن ۱۸۰۰ گرمی که بدون آکاردئون هستند را انتخاب می نمایند و این مدل تشک ها، با پارچه فلامنت، روکش دار می شوند.

تشک مسافرتی ارزان دو نفره

خرید تشک مسافرتی ارزان دو نفره

تولیدات تشک مسافرتی، با اندازه های دونفره هم قابل تولید می باشد که بر اساس اولویت های مد نظر مشتری، امکان دریافت قیمت های متفاوتی وجود دارد.

وزن ایده آل برای تولید تشک دونفره، وزنی بالای ۴ کیلوگرم می باشد تا انسجام و کیفیت لازم را داشته باشد. تولیداتی با این ویژگی در زمینه تشک مسافرتی از طریق شرکت پاندا خواب ارائه می شود.

تشک یک نفره ارزان

قیمت تشک یک نفره ارزان

این که بتوانید در بازار رقابتی امروزی، تشک یک نفره را با قیمت ارزان و خوبی تهیه نمایید، می تواند یک مزیت به حساب آید اما مسیر رسیدن به این امر را می دانید؟

در نتیجه فروش اینترنتی تشک مسافرتی اصفهان، یک بازار خوب برای افرادی که سفارش عمده تشک را دارند، فراهم شده است تا بتوانند این محصول را در شهر خود با کمترین هزینه تهیه نمایند.

قیمت تشک مسافرتی یک نفره

قیمت تشک مسافرتی یک نفره بدون آکاردئون

لایه آکاردئون از جمله بخش های تشکیل دهنده تشک مسافرتی می باشد که می تواند تعیین کننده قیمت تشک مسافرتی یک نفره و دونفره باشد و بودن یا نبودن این لایه، عاملی تاثیر گذار برروی قیمت تمام شده خواهد بود.

در صورتی که بخواهید یک تشک خوب برای خرید عمده خود را انتخاب نمایید، این محصول را از تولیدات شرکت پاندا خواب، انتخاب و سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
بازرگانی پاندا خواب
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: مژده مرشدی
شماره موبایل: 09125824399

مطلب پیشنهادی

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی مشهد برای خرید مستقیم

کارخانه تولیدی تشک مسافرتی مشهد از جمله مراجعی به حساب می آید که بتوانید برای …

پاسخی بگذارید