قیمت بالش استیکر عروسکی با طرح های متنوع

قیمت بالش استیکر با طرح های بسیار جذاب با سایزبندی متفاوت از طریق کارشناسان بخش فروش شرکت پاندا به صورت مستقیم از مراکز تولیدی اعلام می گردد.

بالش استیکر یکی از خلاقیت های موفق در تولید بالش های فانتزی بوده است. دوخت راحت در کنار ارائه زیبایی موجب شده است تا تولیدکنندگان بتوانند با عرضه انواع مختلف بالش استیکر مشتریان بسیاری را به دست آورند.

قیمت بالش استیکر عروسکی با طرح های متنوع

قیمت بالش استیکر برای خرید عمده

اگر شما یکی از صاحبان مغازه های عرضه منسوجات و کالای خواب هستید می توانید با خرید عمده بالش های استیکر طرح های متنوعی را برای مشتریان خود عرضه دارید.

بالش های استیکر نسل جدید بالش فانتزی هستند که می توانند علاوه بر امکان استفاده به عنوان بالش خواب می‌توانند به عنوان کوسن تزیین اتاق خواب کودک و نوجوان نیز مورد استفاده قرار بگیرند.

قیمت بالش استیکر برای خرید عمده

بهترین قیمت بالش استیکر

تولید بالش های استیکر که با استفاده از پارچه های نمدی و مخمل انجام می‌گیرند، می‌توانند متناسب با نوع کیفیت پارچه و نوع الیاف به کار گرفته شده قیمت‌های فروش متفاوتی را هم در بر بگیرند.

بالش های استیکر به عنوان بالش های عروسکی پرفروش با دوخت ساده و بدون هیچ‌گونه پیچیدگی می‌توانند بهترین قیمت را به عنوان یک بالش فانتزی داشته باشند. بالش های تولید شده در سایز بندی مختلف می ‌توانند کاربری های متفاوتی را نیز داشته باشند.

شرکت پاندا با عرضه کیفیت های متفاوت از بالش استیکر می‌تواند قیمت ارزانی را با حذف واسطه ها برای شما فراهم آورد.

بهترین قیمت بالش استیکر

خرید طرح های متنوع بالش استیکر

بالش های استیکر تولید شده از اشکال مختلف می تواند نظر هر کودک و نوجوانی را به خود جلب نماید.

جذابیت در طراحی و دوخت بالش موجب شده است تا ضمن ارائه کیفیت مناسب و بدون ایجاد حساسیت کالایی مناسب برای استفاده کودکان، نوجوانان و یا حتی بزرگسالان باشد.

خریداران عمده می‌توانند این محصول را به عنوان محصولی پرسود و پرفروش برای خرید انتخاب نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما