قیمت بالش الیاف هالو وزن ۸۰۰ گرم برای صادرات

قیمت بالش الیاف هالو به عنوان یکی از بهترین بالش هایی که می توان خواب راحت را با آن داشت با نرخ‌های ویژه ارائه می گردد.

بالش هایی که با الیاف هالو تولید می شوند می توانند به عنوان یکی از بالش های درجه یک نه تنها در کشور بلکه در کشورهای مختلف نیز مشتریان بسیاری داشته باشند.

قیمت بالش الیاف هالو وزن 800 گرم برای صادرات

خرید بالش با بهترین کیفیت

الیاف هالو یک الیاف مصنوعی است که در صنعت کالای خواب کاربردهای بسیاری دارد و موجب شده است محصولات تولید شده از این نوع الیاف با بهترین کیفیت همراه باشند.

شرکت های تولیدکننده بالش های با کیفیت و درجه یک با بکارگیری الیاف هالو توانسته اند محصولات خود را جهت صادرات به کشورهای مختلف نیز آماده نمایند.

خرید بالش با بهترین کیفیت

قیمت بالش الیاف هالو برای صادرات

با توجه به اینکه جنس رویه پارچه متفاوت است، شرکت پاندا عرضه محصولات خود را با پارچه های اعلا همراه نموده است. بر همین اساس خریداران می ‌توانند بالش ها را که با الیاف هالو تولید شده اند در ابعاد استاندارد با جنس پارچه بسیار با کیفیت خریداری نمایند.پارچه های مورد استفاده در دوخت بالش با الیاف هالو عموماً به رنگ سفید می باشد.

الیاف های هالو که به عنوان یکی از درجه یک ترین متریال درصنعت تولید بالش به کار گرفته می شوند، می توانند به عنوان بالش های مرغوب به سایر کشورها صادرات  شوند.

قیمت بالش الیاف هالو برای صادرات

صادرات بالش ۸۰۰ گرمی

کشورهای همسایه و حوزه خلیج فارس عمده‌ترین مشتریان بالش های ایرانی هستند. جهت اطلاع از نحوه صادرات و قیمت‌های فروش با شرکت تماس بگیرید.

یکی از سفارشات عمده مشتریان به شرکت پاندا خرید بالش الیاف هالو به وزن ۸۰۰ گرم می باشد. این بالش که بسیار نرم است می‌تواند مناسب استفاده افرادی باشد که استفاده از بالش های نرم را ترجیح می دهند. شما می توانید جهت صادرات بالش به وزن ۸۰۰ گرم با ارزانترین قیمت اقدام نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما