قیمت بالش الیاف لایکو با کاور کیفیت بالا

قیمت بالش الیاف لایکو به دلیل داشتن الیافی درجه یک نسبت به سایر انواع بالش های تولیدی اندکی گران ‌تر می‌باشد. با توجه به تعیین قیمت بالش های تولید شده از سوی مراکز تولیدی، شرکت پاندا توانسته است با ارائه تفاوت قیمت ها و تفاوت کیفیت ها به مشتریان، آنها را در خریدی پرسود و رضایت بخش هدایت نماید.

قیمت بالش الیاف لایکو با کاور کیفیت بالا

بهترین خرید بالش با کیفیت

بالش هایی که با الیاف لایکو تولید شده‌اند بسیار انعطاف پذیر و سبک هستند. تولید این بالش ها به گونه ای می باشد که امکان شستشوی آن توسط رست و ماشین لباسشویی وجود دارد.

با توجه به نوع متفاوت الیاف به کار گرفته شده در تولید این مدل بالش لازم است در هنگام شستشو به موارد مختلفی توجه کرد تا الیاف بالش دچار آسیب نشود و همانند روز اول با کیفیت بسیار مورد استفاده قرار بگیرد.

بهترین خرید بالش با کیفیت

انواع بالش لایکو با وزن های مختلف

با توجه به تولید بهترین بالش های تولیدی، شرکت پاندا توانسته است بالش‌هایی که با الیاف لایکو تولید شده‌اند را با قیمت‌های ویژه به صورت غیر حضوری و آنلاین در دسترس خریداران قرار دهد.

الیاف لایکو می تواند بهترین انتخاب برای تولید بالش با کیفیت باشد.  وزن ‌های مختلفی از این بالش تولید شده است. افرادی که ترجیح می‌دهند بالش های نرم داشته باشند می ‌توانند از وزن های سبک ‌تر بالش لایکو استفاده نمایند. همچنین افرادی که ترجیح می‌دهند از بالش های سفت استفاده کنند می‌توانند بالش هایی با وزن های بالاتر لایکو را خریداری کنند.

انواع بالش لایکو با وزن های مختلف

قیمت بالش الیاف لایکو

جهت دریافت قیمت های عمده این محصول می توانید با کارشناسان تماس حاصل نمایید. عرضه این محصول به همراه کاور حمل می باشد. بنابراین با خرید یک محصول شیک و با کیفیت از شرکت پاندا می ‌توانید ارزان ترین قیمت ها را نیز از آن خود کنید.

جهت دریافت لیست قیمت بالش لایکو با ویژگی های مختلف می توانید با کارشناسان تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما