قیمت ملحفه روبالشی نخی جدید برای صادرات

قیمت ملحفه روبالشی جنس پارچه نخی با توجه به عرضه مستقیم از تولیدی، شرایط کاملا رقابتی برای صادرات این محصول را فراهم آورده است. کشورهایی همچون عراق و افغانستان از ظرفیت های خوبی برای صادرات انواع مدل روبالشی ایرانی برخوردار هستند که می توانید برای سفارش عمده این مدل ست ملافه روبالشی با ما در تماس باشید.

کشور ما در صنعت نساجی، پیشرفت های خوبی داشته است که بخشی از این پیشرفت ها را می توان مربوط به عرصه کالای خواب دانست.

خوب است بدانید که ست ملافه روبالشی مورد استفاده برای تخت خواب، یکی از بهترین انتخاب هایی است که قیمت ارزانی هم دارد.

شرکت تولیدی پاندا از جمله عرضه کنندگان کالای خواب و همچنین جدیدترین مدل ملحفه روبالشی هایی است که با بهترین قیمت هم عرضه می شود.

قیمت ملحفه روبالشی

دوخت ملحفه کشدار تشک دو نفره

بهترین قیمت ملحفه روبالشی ارائه شده توسط شرکت پاندا در نتیجه خرید بی واسطه به دست می آید که این مسئله در نتیجه فروش مستقیم این سایت، برای مشتریان امکان پذیر شده است.

خوب است بدانید که ملافه های دونفره ارائه شده با سایز های متفاوتی ارائه می شود که برای تشک های عرض ۱۶۰ و ۱۸۰ مناسب خواهند بود و این ظرفیت ایجاد شده که مشتریان خرید عمده ست ملافه روبالشی بتوانند بر اساس نوع نیاز خود، برای انتخاب سایز و طرح اقدام نمایند.

صادرات جدیدترین مدل ست ملافه های یک نفره دو تیکه و دونفره سه تیکه را می توانید در نتیجه همکاری با مجموعه پاندا به انجام رسانید.

ملحفه روبالشی نخی

خرید و قیمت ملحفه روتشکی و روبالشی یک نفره

در تولید ست ملحفه روبالشی یک نفره، سایز استانداردی که ارائه می شود، با دو عرض ۹۰ و ۱۲۰ می باشد و عمده درخواست ها در خصوص خرید عمده ملافه های عرض ۹۰ است.

قیمت ملحفه روبالشی های جنس نخی شرکت پاندا که از پارچه های درجه یک طوبی استفاده می شود از طریق مسیرهای ارتباطی این سایت قابل دستیابی برای شما مشتریان خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما