قیمت بالش لوله ای الیاف مصنوعی تولیدی پاندا

قیمت بالش لوله ای بر اساس ابعاد و نوع الیاف در تولید آن متفاوت می باشد. با توجه به تولید انواع بالش های لوله ای برای تزیین و یا استفاده روزانه شما می توانید ابعاد و مدل های مختلفی از این بالش ها را خریداری کنید.

تولیدکنندگان بالش لوله ای توانسته اند متناسب با تقاضای بازار به تولید انواع بالش های لوله ای تزیینی به عنوان کوسن، یا بالش های لوله ای مورد استفاده برای خواب و یا پشتی تولید نمایند.

قیمت بالش لوله ای الیاف مصنوعی تولیدی پاندا

قیمت بالش لوله ای در انواع مختلف

بالش های لوله سنتی یکی از محصولاتی می باشد که شرکت پاندا امکان خرید آن را با طرح های جذاب از انواع پارچه های سنتی و ترمه با قیمت های ارزان فراهم آورده است.

بالش های لوله ای از پارچه های ساتن و مخمل نیز متناسب با سفارش های مشتریان تولید می گردند. برای تولید بالش لوله ای از الیاف های متفاوتی استفاده می شود.

قیمت بالش لوله ای در انواع مختلف

خرید بالش با الیاف مصنوعی

استفاده از الیاف های پنبه و الیاف های مصنوعی موجب شده است تا قیمت های فروش متفاوتی از این محصول در بازار به وجود آید.

اگر شما به دنبال خرید نرخ های ارزان قیمت و با کیفیت بالش های لوله ای شکل هستید می توانید با انتخاب الیاف های مصنوعی قیمت های مناسب آن را از آن خود نمایید.

بالش هایی که با این مدل الیاف تولید شده اند دچار کاهش حجم نمی شوند.

خرید بالش با الیاف مصنوعی

سفارش تولید و خرید بالش لوله ای

جهت دریافت اطلاعات و یا ثبت سفارش برای تولید انواع بالش های لوله ای در اندازه های مختلف می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. روکش های تولید شده برای تولید این بالش ها متناسب با سفارش شما از پارچه های مختلف انجام می گیرد.

تولیدی پاندا می تواند انواع بالش های مورد نیاز شما را با زیر قیمت بازار عرضه نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما