قیمت بالش سنتی لوله ای مخمل شرکت پاندا

قیمت بالش سنتی لوله‌ای به عنوان یکی از جذاب‌ ترین بالشها هم اکنون از طریق شرکت پاندا با نرخ های بسیار ارزان قابل خریداری است.

فروش بالش های سنتی که به صورت لوله ای طراحی و تولید شده‌اند با تنوع روکش می ‌توانند کارایی و جلوه های متفاوتی داشته باشند.

قیمت بالش سنتی لوله ای مخمل شرکت پاندا

قیمت بالش سنتی لوله ای

بالش های سنتی لوله ای شکل که از پارچه های مخمل تولید شده اند می توانند زیبایی بسیاری را به همراه داشته باشند.

استفاده از پارچه های متنوع مخمل در تولید این بالش موجب شده است تا هر خریداری بتواند این بالش های جذاب را در ابعاد و اندازه های مختلف خریداری کند.

بالش های لوله ای با الیاف های طبیعی و مصنوعی تولید شده‌اند و هر یک قیمت‌های فروش متفاوتی دارند. علاوه بر نوع الیاف، اندازه و وزن بالش نیز می ‌تواند از مهمترین عوامل اثرگذار بر روی قیمت فروش باشد.

قیمت بالش سنتی لوله ای

انواع بالش های لوله ای با روکش مختلف

با توجه به نوع پارچه های مصرفی در تولید این بالش لوله ای از پارچه های ساتن، پارچه های نخی و یا مخمل، شما می توانید متناسب با نیاز خود برای خرید انواع روکش های محکم و زیبای این بالش های لوله ای سفارش خود را در شرکت پاندا به ثبت رسانید.

بالش های سنتی و لوله ای شکل که از پارچه های مخمل تولید شده‌اند با قیمت های بسیار ویژه و ارزان از طریق شرکت پاندا با ثبت سفارش آنلاین همراه با تخفیفات ویژه برای شما ارسال می شوند.

انواع بالش های لوله ای با روکش مختلف

خرید ارزان بالش لوله ای

با توجه به اقتصادی بودن این بالش از نظر کیفیت و دوام عمر شما می توانید این بالش های زیبا را با تنوع دوخت برای خرید عمده انتخاب نمایید.

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت های فروش این بالش ها با کارشناسان بخش فروش در ارتباط باشید. ارائه تخفیفات ویژه برای شما مشتریان دائمی عزیز همواره برقرار است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما