قیمت پتو دونفره پریما از درب کارخانه یزد

قیمت پتو دونفره پریما به شیوه خرید اینترنتی می تواند ارزان ترین قیمت ها را برای شما به دنبال داشته باشد. پتوهای پریما با توجه به مدل های متنوع تولید شده در مدل ساده و گل برجسته امروزه فروش قابل توجهی را در بازارهای شهرهای مختلف دارا هستند.

پتوهای پریما از بهترین پتو های تولید شده در کارخانه نگار یزد هستند در ابعاد یک نفره و دو نفره مناسب برای تمامی افراد خانواده می باشند.

قیمت پتو دونفره پریما از درب کارخانه یزد

قیمت پتو دونفره پریما

با در نظر گرفتن به انواع مدل های گوناگون پتوهای پریما با امکان شستشوی راحت توسط ماشین لباسشویی این مدل پتو به عنوان پتوی شاخص برای صادرات و فروش در تمامی بازارهای داخلی کشور با بهترین قیمت ها همواره بیشترین میزان سفارشات خرید را از کارخانه دارا است.

پتوهای دو نفره در ابعاد ۲۰۰ در ۲۴۰ سانتی متر با وزنی بالا تولید شده اند و به صورت عمده از کارخانه به فروش می رسند.

قیمت پتو دونفره پریما

قیمت فروش پتو از کارخانه نگار یزد

پتوهای پریما در مدل های مختلفی تولید شده اند. این پتوها با کد محصول انحصاری می‌ توانند برای خرید انتخاب شوند.

از بهترین طرح هایی که شرکت پاندا توانسته است برای مشتریان خود با بهترین قیمت عرضه دارد، پتوهای گل برجسته پریما است که این مرکز با ارزانترین قیمت درب کارخانه اقدام به عرضه در سراسر کشور نموده است. خرید آنلاین امکان دسترسی به بهترین قیمت را امکان پذیر کرده است.

قیمت فروش پتو از کارخانه نگار یزد

خرید بهترین مارک پتو

خرید عمده پتو از کارخانه نگار یزد از بهترین انتخاب‌های خریداران برای کسب سود خواهد بود. پتوهای این مرکز که وزن های مختلف تولید شده اند قطعا می توانند شرایط خرید بهتری را برای سلیقه های مختلف به همراه داشته باشند.

این سایت و مشاوران پاسخگو به تماس های شما می توانند شما را به سمت خریدی پرسود سوق دهند. برای خرید انواع بهترین پتوهای ایرانی با ما تماس بگیرید.

0

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما